Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatnátok télen 1 év...

Miben altatnátok télen 1 év körüli babátokat, aki a hálózsákot nem bírja, a takarót pedig lerugja?

Figyelt kérdés
Most 24 fok van a szobájában és egy bodyban meg egy vékonyabb plüssrugiban alszik, de jön a hideg és fogalmam sincs mit fogok ráadni.
2010. okt. 19. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
vastagabb rugi szerintem elég lesz akkor is. vagy vastag pizsi + body vagy ha 20fok körül lesz a szobában, akkor egy kényelmes melegítő.
2010. okt. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyém ilyenkor (egy éve volt egy éves) vastag téli pizsamában aludt, zoknival a lábán, és gyerekpaplannal (téli) takartam be. Így ha kitakarózott, akkor sem fázott meg. Szobában 21-22 fok között van éjjel.
2010. okt. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg esetleg olyan hálózsákot,ami nagyobb gyerekenek lett kitalálva,ami csak annyi,h egy takaró,és cipzárral össze van illesztve a két oldala.Olyan szépeket láttam belőle..talán azt könnyebben elviseli magán,mert nem záródik a vállánál.
2010. okt. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jártunk már úgy, hogy az egyik hálózsák még nem száradt meg, a másik hálózsák pedig pisibalesetes lett éjszaka, úgyhogy ráadtam a rugijára egy kényelmes polár melegítő rucit. Olyan szépen aludt benne reggelig, hogy ihaj. 21-22 fok van nálunk.
2010. okt. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. 10 hós a kislányom és ha betakarom mindíg felsír este, gondolom idegesíti, hogy nem tud rendesen ficeregni az ágyban tőle. Ha viszont nincs betakarva iszonyú jókat alszik, viszont aggódom, hogy megfázik. Így vastagabban öltöztetem estére. PL: rövid bady,pulóver, harisnya vagy hosszú nadrág. Utálja a hálózsákot, mert abban nem tud felállni. És még elalvás előtt izeg, mozog még. 21C van a szobájában.
2010. okt. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy hálózsákunk, amin alul két lyuk van, abban ki tudja dugni a lábát és még járni is tud benne. (Esetleg egy meglévőt átalakíthatsz próbaként.)
2010. okt. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!