Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babának van még...

11 hónapos babának van még értelme hálózsákot venni?

Figyelt kérdés
Egyfolytában kitakarózik.Ezért gondoltam a hálózsákra, de soha nem próbáltuk, így kételyeim vannak. Már önállóan jár a kicsikém, így általában reggel már álldogálva fogad a kiságyban, nem fog nagyokat esni benne???
2011. okt. 3. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Enyém mindig hálózsákban aludt, elesni elszokott de szerintem hálózsák nélkül is elesne.

Kérj valakitöl pár napra egyet kölcsön.

2011. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Lányom 14 hónapos, szintén álldogál. Most bepróbálkoztam a zsákkal, hogy hidegebb lett, utoljára 1 éve volt rajt. Hát volt minden baja! Így aztán extra meleg kezes-lábas pizsi, alatta zoknival, és így nincs gondunk. Családi ház, most kb 22 fok, és reggelig semmi gond, bár mielőtt lefekszünk, mindig betakarjuk. Szóval én vastagabban öltöztetem, mert abban esett-kelt:(

2011. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, enyém is 11 hónapos, szintén kitakarózik, de a hálózsák meg idegesíti, nem tud úgy "terpeszteni" benne :) Így én inkább adok rá bodyt és vastag rugdalózót aludni. Bár ez panelház, nincs nálunk hideg még éjjel sem.


Egyébként a babák TUDNAK járni hálózsákban is :)

2011. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a lányom 3 éves koráig aludt hálózsákban


a fiam 23 hónapos, és hálózsákos, az is marad, amíg kapok rávaló méretet.


simán kisétál benne a szobából, ha meg megunt abban járkálni, kicipzározza és kilép belőle.

2011. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20 hós lányom is abban alszik, reggel ha felébred ő is álldogál benne és van h le is veszi magáról.
2011. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 évesem abban alszik, igaz, ő ezt szokta meg, mert mindig is abban aludt. Simán sétál benne, mint egy kis pingvin, nem zavarja.
2011. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18 hónapos fiam hálózsákban alszik. Reggel van, hogy fél-egy óráig nem hajlandó engedni, hogy levegyem róla, nagyon ügyesen jár-kel abban is. Mint egy kis szellem, nagyon édes! :)
2011. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fiam 10 hónapos és kb 1 hete adtam rá újból a hálózsákot, én is féltem, hogy hogy áll majd fel benne, illetve, hogy fogja "körbe aludni" :) az ágyát, de semmi gond vele. Ma reggel is állt a kiságyba és bőszen "bú"-zott ez lennék én, mint anya :) Végre nyugodtan alszom (persze ha hagyja) és nem ébredek arra, hogy ki van e takarózva, vajon fázik-e stb.
2011. okt. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: 13 hónapos lányomra szeptemberben adtam hálózsákot, előtte takaróval aludt. Ő 75,5 cm, a hálózsák 110 cm, kényelmesen elfér benne, közlekedik is mint egy kis kukac, de általában csak akkor adom rá, amikor már elaludt (nem ébred rá fel), éjjel meg nem kel fel járkálni.
2011. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!