Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mozog a széklet?

Miért mozog a széklet?

Figyelt kérdés

Holnap székletet kell vigyek a kisbabámtól. Kaptam műanyag tégelyt. Abba beleraktam és mozog bent, sőt jön ki a tégelyből.


Nem zizzentem meg😁



nov. 15. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Parazita lehet benne
nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bélféreg, de azt azért látni is lehetne benne, ha annyira mozog, hogy jön ki a tégelyből… van otthon kutya vagy cica?
nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kutya van, de oltva van és féreg hajtva. Babával nem érintkezik
nov. 15. 22:03
 4/12 A kérdező kommentje:
De most éppen néztem ha kijön kis mennyiség nincs mozgás és nem is jön tovább
nov. 15. 22:04
 5/12 A kérdező kommentje:
Lenni amúgy? Mert pelenkázas közben sem látok mozgást
nov. 15. 22:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a kutya közvetlenül adja át, akár tőled is elkaphatja. De ha a kutyus rendszeresen van féreghajtva akkor ez elég valószínűtlen. Ha pedig már olyan a fertőzöttség, hogy mozog a széklet, akkor ott már látni kellene a parazitát a székletben.Ha pedig semmi rendelleneset nem látsz, akkor szinte kizárt, hogy az “mozgassa”
nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehet valami kémia😅 bocsánat nagyon buta vagyok hozzá. Nem lehet a gáz benne vagy valami?
nov. 15. 22:29
 8/12 A kérdező kommentje:
A féreghajtót pénteken kapta meg egyébként előtte tavasszal. Csak most volt oltáson így megint kapott.
nov. 15. 22:30
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
3 havonta kellene fereg hajtani. Plane kis gyerek mellett. Siman lehet h férges sajnos. Bent is van a kutya? (Nekem ezzel nincs bajom, nagy kutyás vagyok es nalunk bent is van, bar szerencsere sosem volt ilyen gondunk 15 ev alatt)
nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamint ha mondjuk bravectot kapott a kutya akkor kb ki lehet zárni a fergesseget.
nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!