Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen értékre szoktatok...

Milyen értékre szoktatok vásárolni ajándékot a keresztgyereketeknek?

Figyelt kérdés

8 hónapos kislány. Nem tudom, hogy karácsonyra és mikulásra milyen értékre vegyek és miket.

Mikulásra kap egy doboz tápszert, mert az anyja panaszkodott, hogy hamar elfogy, tudom is ,hogy milyent eszik.


nov. 16. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
20 ezret szoktam adni fejenként szülinapra és karácsonyra, Mikulásra csak édességet. Tápszert biztos nem vennék.
nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan fejenként 10-es körül veszek valamit a keresztgyerekeimnek, aminek örülnének. Az egyik pl. barkácsolni szeret, a másik olvasni, de ő nagykamaszként az utóbbi években már "csak" könyvutalványt vagy borítékot kapott. Ja és csak szülinapra és karácsonyra. Babának szerintem nem az értéket kell nézni (egyébként se, hanem hogy ő minek örülne vs. a te pénztárcád mit enged), vagy olyat is tudsz adni, ami majd később lesz jó, de ugye ezt elsősorban úgyis még a szülőknek adod. Ilyen korban a különböző mászószőnyegek és alagutak, rágható-mosható könyvek, fürdőjátékok voltak nálunk érdekesek. Meg mindennek a csomagolása :)
nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Télapóra olyan 4-5 ezer értékben, karácsonyra 20ezer.

És nem csak a keresztlanyunknak, hanem a tesójának is.

nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Karácsony, szülinap 10e körül fejenként, névnap és Mikulás 5e körül.
nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Mikulásra semmit nem vesznek a gyerekeim keresztszülei, karàcsonyra kb 10 ezerert.
nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy csomag pelenka karácsonyra? Fura?
nov. 16. 18:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. annyira fura, mint Mikulásra a tápszer.
nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Vehetsz tápszert, pelenkát. De mellé vegyél a gyereknek is valamit mindenképpen! Amit a kezébe tudsz adni.
nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A szülők meg egy kiló krumplit és wc papírt kapnak? 😉


Praktikus, de azért nem érdemes túlzásba esni 🙃

nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!