Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha az én babám csak eszik...

Baj ha az én babám csak eszik alszik?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám. Látom akikkel szültem egy időben hogy rakják fel a mosolygós képeket. Szokott nekem is de jobbára csak akkor van fent ha eszik vagy ha fáj a pocija. Mennyit kéne fent lennie?

#Kevés fent lét
nov. 25. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Igen.
nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Minden baba más, ennyire ne legyél rágyógyulva mások gyerekére. Remélem nem lesz ilyen megfelelési kényszered később amit a gyereken akarsz levezetni csak azért, hogy betudjatok illeszkedni a többiek közé.
nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem
nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem leszek rágyógyulva csak félek nehogy baja legyen. Szeretném ha fejlődne és segíteni akarok. A neten annyi minden kering és így első babáskent nem tudom mi a normális
nov. 25. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
2 hónapos. Igaz az enyém nem csak aludt és evett. Viszont volt olyan ismerős akinek a gyereke még három hónapos korában is evett aludt. Nem minden baba egyforma.
nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És Ez meddig normális? Mert azt olvastam már a játékokat a szájába kéne vegye figyelni sok felé... de még semmi
nov. 25. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a játékokat még nem kell a szájába venni, először nézegetni fogja a kezeit, utána kezdi csak el használni is őket.
nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A jatekokat ilyen idos korban nem tudja a szajaba venni. Toltsd le a vedonoi kerdoiveket hogy mit “kell”

Tudnia. Ilyen idos korban kb 1-1,5 orat birnak max ebren lenni. Orulj, hogy eszik/alszik. :) par honap es visszasirod

nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!