Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan mossátok babátok első...

Hogyan mossátok babátok első fogait?

Figyelt kérdés
Kibújt az első fogacska és vettem babafogkefét. Csak simán dörzsöljem át vele vagy mártsam be egy kis babavízbe elotte? Lehet hülye kérdés (első baba), de a fogkefét, hogyan sterilizáljam?

nov. 27. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vizes babafogkefével picit "megmostam", ami kb annyit jelentett, hogy fentről lefelé 2x-3x áthúztam rajta. A fogkefét nem sterilizáltam sehogyan sem.
nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Tiszta textilpelust az ujjamra húztam,benedvesítettem,és picit áttöröltem vele a fogait.Kb 1 évesen már próbálkozott saját pici fogkefével,segítettem neki,3 évesen többé kevésbé meg tudta magának mosni,de a hátsókat én átdörzsöltem neki, rendesen pedig iskolás kortól mos fogat,azóta önállóan.
nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Én célzottan nem mosom neki. De van fogkeféje és minden reggel meg este együtt mossuk a fogunkat.


A lábam a kád szélén, ő ül a térdemen, és boldogan rágcsálja, dugdossa a fogkefét a szájába.

Közben nézi amit csinálok, néz minket a tükörben, néz engem élőben.

nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ujjra húzható szilikon kefével
nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Én az ujjra húzhatót használtam, nem vacakoltam babavízzel, csap alá tettem, leráztam kicsit, icipici fogkrém, párszor átsikáltam és kész. Utána adtam neki vizet inni.
nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ujjra húzhatóval, amit a fogkrémhez adnak (Nenedent). Egy kisebb borsószemnyit rányomok, előtte csapvízzel átmosom, és úgy. Sterilizálni tök felesleges szerintem, az én fiam már hónapok óta mászik a padlón, ami nem steril. 🙂

Szereti a fogmosást, mert a védőnőnk tanácsára, születése óta fürdéskor át volt törölve a fogínye vizes textilpelussal (segít a szájpenész ellen), így megszokta, hogy matatva van a szájában.

nov. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ujjra húzható és sima fogkefe is van. Baba fogkrém. Rizsszemnyit teszek rá, bevizezem csapvizzel és mehet a fogmosás. A felső 4et szépen engedi, az alsó 3at nem nagyon.

Az ölemben fogom. 8hós.

nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sima fogkefe, babafogkrem, kicsit athuzogatod rajta.

Sterilizalni nem kell, a szaja sem steril, babaviz sem kell, vagy a furdovizbol meg soha egy csepp viz nem ment a szajaba?

Gyerekek millioi jarnak babauszasra 8 hetes kortol ...

nov. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!