Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám pelusa kb 1-2 óránkén...

Kisbabám pelusa kb 1-2 óránként csurdultig tele van pisivel. Közérzete jó. De nekem nagyon szokatlan ez a rengeteg pisi. 7hetes a pici. Férjem szerint nem kell túlreagálni. Szerintetek, mit tegyek? Én aggódom miatta.

Figyelt kérdés

#pisi #Sűrűvizelés
nov. 27. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi grammot/millilitert pisil most és mennyit eddig? Milyen márkát/méretet használtok? Nem mind ugyanannyit bír. Nem lehet, hogy nagyobb kéne már?
nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sose mértem, de érezhetően nehezebb és vizesebb. Pont szombaton váltottunk eddig pampers premium 2-t használtunk. Most Pampers actyv baby 2-t. Kettestől nem kell nagyobb, de arra gondoltam hogy talán ez nem annyira nedvszívó. Nem tudom. Csak furcsa hogy szombat vasárnap okés volt. Ma meg borzasztóan nehéz a pelus a sok pisitől.
nov. 27. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

2-est a kórházban kaptak a gyerekeim. Majdnem 2 hónaposan már bôven 3-asnál jártunk mindkettővel.

Ha egy adott méret nem bírja a 3 órát, az már bőven ok a méretváltásra. Még a mosható pelenkától is elvár az ember minimum 2 órát, nemhogy az eldobhatótól....

Egyébként fogod és megméred a teli pelust, kivonod belőle az üres súlyát és aggódás helyett kapsz egy szàmot. A nagyon sok ürítés legrosszabb esetben cukorbetegség is lehet. Nem árt tudni, hogy túlparázod vagy sem.

nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
A pampers active baby tapasztalatom szerint kevesebbet bír, hamarabb telik meg, és érzetre is nehezebb mint a premium care
nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

3-as, esetleg megtudnád mondani, hogy mennyi gramm a megengedett 2-3 óránként, ha esetleg tudod? Mert hiába mérem és kapok egy számot, mivel eddig nem mértem nem tudom számbelileg mi számít soknak.

nov. 27. 22:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy eldobható pelenka bőven 500-600 ml-t bír. Ha a gyereked ezt 2-3 óra alatt kipisili, ott gond van. Ez egy 1 év feletti egész éjjeli adagja akkor, ha nagyon sokat ivott.

Egyébként meg nagyjából annyi a normál mennyiség, mint amit bevitt. +/- valamennyi. Nyáron kevesebb.

nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!