Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero comfort és libero...

Libero comfort és libero touch vélemények ? Eddig a newbornt használtuk, most touchot vettem, de éjszaka van hogy oldalt kifolyik a pisi.. a komfort még nagy kicsit így az pihen a szekrénybe.

Figyelt kérdés
DM et próbáltuk, de abból éjszaka mindig IS kifolyik.. napközben nincs baj egyikkel se ..

2023. aug. 2. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Nekünk erre csak a Pampers éjszakai volt a megoldás.

Nem olcsó, de minden pénzt megér, hogy csak emiatt nem kell felkelni, mert amúgy alszik.

2023. aug. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a libero alapból nem jött át.

Pamperstől meg kipirosodik a gyerekem.

Igy mi a lidlis mellett tettük le a voksunkat

2023. aug. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg pampers active baby vagy a premium care?


Nem igazán értem azóta se de nekem van egy fiam és egy lányom, és azt tapasztaltam, hogy a fiam az összes pampers pelenkából kipisilt kivéve a pantsbol, de akkor már nagyobb volt amikor azt használtuk. Nos, nála a libero vált be (comfort) aztán jött a lányom aki az összes liberobol kipisilt így nála megint a pampers-t (eleinte a pc-t aztán az ab-t) vettük..

2023. aug. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk bevált a Touch, most váltottunk pont az 5-ösre, mert a 4-essel már néha voltak balesetek, de az utolsó pár darabot azért elhasználtuk. Olyan lehet, hogy súly alapján még épp jó lenne, de mégis vàltani kell, mert kifolyik, ez szerintem inkább vékonyabb babàknàl fordul elő, hisz azonos súlynàl sokkal hosszabbak lehetnek.

Egyébként barátnőmnek is kisfia van, ők is a Libero-t szerették, egyikőnknek se vált be a Pampers.

Viszont neki volt egy ismerőse két kislánnyal, ott meg csak a Pampers ment 🤷

Saját márkásakat nem hasznàltunk.

2023. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Újszülött kora óta Liberot használunk, egyszer ezt egyszer azt, mikor melyik volt az olcsóbb.

Kétszer folyt ki a kaki, mert egyszer amikor az apukája pelenkázta, nem igazította meg hátul a pelust, kb tangabugyi volt a gyereken :D

Egyszer meg én felejtettem el kihúzni a fodrokat a combjánál.


Most 6 hónapos.

2023. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban szereten a touc-ot, mint a comfortot. Utóbbi vékonyabb. A touch jobban bírja szerintem.

Mekkora a babád, és mikyen méretet használsz?

2023. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Lehet éjszakára kipróbálom akkor a pamperst!

7. Én lesz 5 hónapos, kislány, 64 cm és 6.70, 3-as méretet használunk azt hiszem 9 kgig írja, a comfortból 4-t vettem az 7 kg írja, de azt próbáltam rá tegnap, úgy vettem észre hogy nagy még.

És akkor a Pampers premium lenne jó éjszakára ?

2023. aug. 2. 10:24
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Simán ráadhatod a nagyobb méretet már. Én mindig akkor váltottam, mikor közelítette a következő méret alsó határát.
2023. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Osszehasonlitva a tobbi pelenkaval, a libero touch keskenyebb, kisebb szerintem.

Szoval hiaba x kiloig jo, lehet a babad alkatara nem megfelelo.


Ejszaka sokat pisilio kisfiamnal a 3-as meretbol csak a lidl-os pelus birja ki jelenleg az ejszakat.

Nekem amugy az abszolut kedvencem a pampers premium care volt, az 1-2 meret be is valt,de a 3-as meretbol nem is csak siman kifolyik a pisi, hanem egy az egyben atazik az egesz pelenka (kb 7 orat kene kibirnia ejszaka csere nelkul, ez meg nem is extrem ido szerintem).


De egyebkent hiaba irunk barmit is, az a baj, hogy ezt ki kell kiserletezni. Nekem is most ott all a sarokban 5 zacsko kulonbozo markaju pelenka, amit majd el kene ajandekozni, mindegyikbol csak par db hianyzik, mert a 6. fajta volt az, ami most bevalt. Tok bosszanto, a sok kidobott penzrol meg nem is beszelve.

2023. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom, nálunk volt már a libero newborn az volt a legjobb de ugye az csak 7 kg ig van, most próbáltuk a dmeset de az csak nappalra, nekem a lupilu szerintem nagyon rossz… akkor a Pampers baby drayt is próbáltuk az is kegyetlen rossz volt..akkor a Pampers bugyi pelust is próbáltuk de szerintem az is nagy volt mert abból egyből kifolyt .. így vettem a libero touchot(veletlen) ezt használom ejszaka plussz van a komfort de az kicsit nagy meg szerintem de holnap már kiprobalom hátha jó lesz éjszakára Azért is kérdezem hogy hátha valaki mond valami okosat mert már annyi félét vettem .. 😁 annyi hogy a premium caret kipróbáljuk majd meg ha a komfort se lesz jó 🤦🏻‍♀️
2023. aug. 2. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!