Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már hasonló kérdés, de...

Volt már hasonló kérdés, de fel teszem én is. Lehet kapok más választ is. Kisfiam dobálja magát álmában, sír, kapálódzik,raptor hangokat ad ki (ezt nem tudom másként megfogalmazni) olyan mint akit megszálltak. Mi lehet ez? Elmúlik? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Férjem nem engedi, hogy orvoshoz vigyem, mert hülyének néznek. De már megzavarodok. Nem tudom hogy baja van e vagy sem?! Napközben igaz minden rendben, és a nappali alvásai is szépek de éjjel katasztrófa. Valóban túlreagálom és ez elmúlik? 2 hónapos a baba. Születése óta ilyen, vannak nyugodt napok és vannak ilyen sorozatos vergődő éjjelek. Aggódom.

dec. 2. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Védőnő mit mond? Azért van, hogy megkérdezd, ha már orvoshoz nem viszed a gyereket...
dec. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy ennek el kell múlnia majd idővel. De már gondoltam arra, hogy levideózom mit csinál. Mert komolyan hánykolódik, vergődik álmában (nem is kel rá fel) csak nyilván amikor csinálja akkor nem ez jut eszembe hogy videózzam. De attól tartok ő valami enyhe kis hörgésre meg kis kapálódzásra gondol, de ez attól sokkal durvább.
dec. 2. 00:11
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja mert, figyelte hogy nagyon szépen veszi a levegőt, meg nagyon nyugodt baba, szépen fejlődik, eszik, nem kifejezetten sírós (ez nem tudom, hogy jön ide)

Dehát mondom, napaközben nem lehet róla megállapítani, hogy éjjel mit csinál.

dec. 2. 00:14
 4/9 A kérdező kommentje:
De tényleg, ha valaki esetleg tudna válaszolni nem csak kérdéssel azt nagyon megköszönném.
dec. 2. 00:36
 5/9 anonim válasza:
Igaz már nem baba, de az 5 évesemnek is volt egy ilyen időszaka. Ő mellé még sírt is. Aggódtam én is de tényleg túljutott rajta pár hét alatt és már nincs gond.
dec. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Az 5 évesnél nagy eséllyel Pavor nocturnus volt. Egy csecsemőknél ez esélytelen. Vidd orvoshoz, mert lehet akár epilepszia is
dec. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Ne haragudj, de mi az hogy a férjed nem engedi, hogy orvoshoz vidd? Be vagytok zárva a lakásba? Inkább vidd feleslegesen és nézzenek hülyének, mint hogy nagy baj legyen, amin amúgy még időben lehetett volna (jobban) segíteni, ha diagnisztizálják. Vagy te meg a drágalátos férjed nem így gondoljátok? Felnőtt nő vagy (vagy én nem tudom), annak a gyermeknek az édesanyja, az elsődleges gondviselője! Ne az legyen màr a szempont, hogy a férjed aggódik-e hogy hülyének néznek.
dec. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Tejmentes diétára fogd magad, ha anyatejes. Tapasztalat.
dec. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vedd fel videora és mutasd meg vedőnőnek, dokinak.
dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!