Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen légzésfigyelőt ajánlaná...

Milyen légzésfigyelőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ezekben a bébiőr funkció is benne van?

Megköszönném, ha indokolnátok is a választ, hogy miért ajánlanátok. árat is írjatok, ha tudotok

köszi


2010. okt. 21. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi béreltük, az Angel Care-t. Nagyon jó, semmi gond nem volt vele. A miénk nem bébiőrrel van egyben, de lehet kapni olyant is, akár ebben a márkában is.

Árat nem tudok, bocsi.

2010. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

AngelCare AC 300-ast használtunk, va**rán vettük féláron. Ez egy kétlapos légzésfigyelő, bébiőr funkció nélkül, arra sokáig nem volt szükségünk (egy szobában aludt velünk a baba, és egyébként is kicsi a lakásunk). Tökéletesen működött.

Később vettünk mellé egy AngelCare bébiőrt, de csak ritkán használjuk.

2010. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van: [link]

Bébiőrzős, ami azért jó, mert kertes házban lakunk, így ha alszik, akkor is ki tudok menni a kertbe. Kis lakásban, esetleg panelban elég csak légzésfigyelőt venni. Ja, és szagelzárós pelenkakukát is adnak ajiba hozzá.

Ennek van egy újabb, digitális változata is, ami picit drágább (nekünk tök elég a régebbi, nem digitális is, totálisan megteszi az is). [link]

2010. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Babysense Hisense II (Angelcare gyártja). A miénkben nincs babaőr funkció, de biztosan lehet venni olyat is. Ez a Madarász Gy.klinika ajánlásával van, eddig nem volt rá panaszunk, már 11 hónapja használjuk. Újonnan 5O ezer körül van, mi kölcsönkaptuk.
2010. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

Még egy kérdés: Az egy- vagy a két lapos a jobb légzésfigyelő?

2010. okt. 21. 12:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Álomvirág van. A kórházban a koraszülött osztályon is ezt használták, többek között ezért vettük mi is ezt a fajtát. 11 hónapja használjuk, 25.000,- forint volt a Brendonban, de nemrég láttam valahol bébiőrrel együtt is. Nekünk az nincs hozzá. Ennek három lapja van amúgy. Én nem bántam meg, hogy megvettem.
2010. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekünk angel care van. nem tudom megmondani, hogy jó-e, mivel szerencsére nem volt rá "szükség". kétlapos jó, ha nagy az ágya, ha az a kisebb fajta ágyatok van, felesleges, szerintem, akkor elég az egyik érzékekőt belerakni.
2010. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk angel care volt 2 lapos nagyon jó volt!Ajánlani tudom!
2010. okt. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk Angelcare 301 van, ez 2 lapos. Ennek van bébiőr funkciója is, amit mi ki is használunk, mert macskáink vannak, amik ki vannak tiltva a gyerekszobából, így csukva van az ajtó. 2 éve vettük 30 ezer körül ajándék pelenkakukával.

Ha nagyon aggódós vagy és sokáig fogjátok használni, akkor 2 lapost vegyél, mert ahogy kicsit nagyobb lesz lemászik az 1 laposról.

2010. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Babysens 2 a legjobb 2 lapos légzésfigyelő ,a madarász utcai kórház ajánlásával ! Nem olcsó de lehet kölcsönözni is !
2010. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!