Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti vesztek légzésfig...

Porcukormókus kérdése:

Kismamik! Ti vesztek légzésfigyelőt? Mennyibe kerül használtan vagy újan? Ismertek olyan márkát, ami megbízható, vagy olyat amit semmiképp nem ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 20:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia, mi az Angelcare AC300-ast használtuk. Új ára 23e körül van. Amúgy jelenleg eladó, hirdetem is a teszveszen ;)
2011. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
en nem vettem...biztos sok gyerek eletet mentette mar meg de azert van egy par dolog amit ha betartasz akkor drasztikusan csokken a bolcsohalal kockazata...egy legterbe aludni a gyerekkel de legyen a sajat agyaban...hanyatfekve kell altatni kemeny matracon parna es plussallat nelkul...ne legyen nagyon meleg es nem kell nagyon betakarni...
2011. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Első: mennyiért adod? Mennyit volt használva? Milyen város?
2011. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Mi nem vettünk légzésfigyelőt. Minden szakember azt mondta ha minden rendben volt a terhesség alatt és a szülés közben akkor semmi nem indokolja. Természetesen ha koraszülött lett volna, vagy ha valami probléma lenne a légzésével közvetlenül a szülés után akkor be fogunk szerezni egyet.
2011. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%

Nem vettünk légzésfigyelőt. Időre született, egészséges babáink voltak.

Mellesleg hiába a légzésfigyelő, ha nem tudsz újraéleszteni mit ér? Márpedig a légzésfigyelős anyukák nagy része nem tud. Ez csak anyanyugtató eszköz.

2011. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg igen is érdemes megvenni, teljesen poblémamentes terhességből, spontán, természetes úton született a kisfiam, mindenféle komplikáció nélkül. Volt légzésfigyelőnk Angel Care 401. Egyszer riasztott, és akkor életet mentett, ugyanis a fiam nem vett levegőt, nem volt szükség újraélesztésre, mert attól, hogy felvettem és megráztam magától elkezdett lélegezni, egyszerűen elfelejtett levegőt venni. Semmi szervi baja nincs, ez a lényege a bölcsőhalálnak, hogy minden ok nélkül történik.

Mi 40 000 ezer körül vettük már nem emlékszem pontosan, de ha nem lett volna soha nem bocsájtom meg magunknak.

2011. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én a TeszVeszről vettem légzésfigyelőt + bébiőrt egyben. (Angel care AC 301). Ezek állítólag megbízhatóak és nem is riasztanak tévesen. Én 20000-ért vettem, az új ára 40000.

Sok hasonló esetet olvastam itt, mint az előttem író, hogy időben fel tudták ébreszteni a babát, aki már nem vette a levegőt, mert ez a kütyü beriasztott.

2011. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

szia, nekünk is légzésfigyelő és bébiőr egyben, imádom, kimehetek a teraszra ő meg fenn alszik, beszélgethetek a kapuban és tudom, hogyha felsír akkor hallani fogom... plussz mikor tiszta nátha lesz, és attól félsz, hogy a sok szmötyitől egyszer majd nem vesz levegőt ez tuti jelezne neked... de szart ne vegyél, mert a téves riasztás a sírba vihet, nem beszélve arról, hogy a gyereknek se jó ha rázogatod, mikor csak alszik...

Nekünk is angelcare van, nézd a honlapját a gyártótól vettük kaptunk hozzá peluskukát is üdv

2011. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Mi sem vettunk eloszor, mert 2.5 honapos koraig a mellkasomon aludt.Utanna vettunk egyet es ugy gondoltuk eleg az egyszeru legzesfigyelo nem, kell, hogy kavet is fozzon :D......de megbantuk, mert mindig beriasztott (ez a marka otthon nem kaphato meg, de ha az lesz se vegyetek Tomy-t).

Vissza vittem es vettem helyette egy Angel Care AC401-et.

Imadom a hordozhato reszet, mert amikor alszik ra csukom az ajtot es en nyugodtam mosogatok, fozok stb anelkul, hogy felebresztenem vele, viszont ha felebred rogton meghallom.

Nekem tetszik benne az is, hogy beallithato homero van benne es riasztha a tul hideg vagy meleg van a szobaban.

Nalunk nem riasztott egyik sem okkal (az AC ok nelkul sem), de megnyugtatott, hogy van.

Korabban szuletett a lanyom, voltak problemak szules kozben es az elso 1 honapban voltak legzeskimaradasai(meg korhazba is kerultunk emiatt).

Ha bele fer a keretbe en ajanlom, hogy legyen :)

2011. febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vettünk, nálunk inkább apanyugtató:) AngelCare, a pontos típusát nem tudom. Riasztott is már, nem tudom, hogy tényleg nem vett-e levegőt, vagy téves volt, mert a sípolásra felébredt a bébi.
2011. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!