Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok csizmát 7-8 hónapos...

Adtok csizmát 7-8 hónapos babátok lábára? Vagy cipőt?

Figyelt kérdés
dec. 8. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Talpas overálja van.
dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
87%
Nem, amíg nem kezd el járni tanulni addig fölösleges.
dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Talpas overalja van.
dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem
dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem adtam, csak amikor már járt.
dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mivel már lépegetett, adtam, de nem mindig.
dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Kénytelen voltam, mert 86-osban nem kaptam talpas overált, pedig inkább azt adtam volna rá. Puhatalpú liliputi csizmát kapott hozzá, amit alig bírtam a lábán tartani. :D
dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Van amugy nagyobb meretben talpas overal, de tenyleg vadaszni kell. En is ezzel kuzdok, 7 honaposom 86-os meretet hord, nehez mar talalni neki ilyesmit, de nem lehetetlen :DD

Nem praktikus a cipo nekunk meg, osszel kaptunk egy labfej nelkuli overalt ajandekba, hasznalgattuk, de csak szenvedes volt vele.

dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én adtam, mert szeret kiszállni a babakocsiból, alldogálni, lépegetni. Ha A-ból B-be megyünk célirányosan, akkor talpasoveráll, de ha tudom, hogy valahol hosszabb időt töltünk, pl étteremben, vagy védőnőnély vagy ha szép idő van szeret a játszótéren matatni, akkor csizmát kap.
dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A KIK-ben épp pár napja találtam 86-os méretben talpasat (aminek vissza lehet hajtani, ahogy a kézrészét is), utolsó darab volt, szóval mákom volt. 🙂
dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!