Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám ordítva...

8 hónapos babám ordítva veszekedik, hogy vegyem ki a járókából, pl amikor főzök. Ez normális?

Figyelt kérdés

2023. nov. 13. 09:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
9%
Fozz akkor amikor alszik.
2023. nov. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De most nem az a kérdés.. 20 perceket alszik...
2023. nov. 13. 09:16
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdődött a szeparációs szorongás. LEgyél neki mindig szem előtt. Ez egy korszak, ami elmúlik idővel. Türelem.
2023. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez van nálunk. 7 hónapos a fiam. Én barátnőt hívok át vagy az apja vigyáz rá, de volt hogy a tesóim jöttek. Plusz brutál adagot főzök, este ha van lehetőségem előkészítem a kajához valókat.

Normális szerintem.

2023. nov. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2023. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.

Nekem ideig óráig segített, ha a műanyag edényeit odaadtam neki és ő is főzött. Vagy ha az etetőszékébe tettem, mert onnan jobban rálátott, hogy mit csinálok (ha mondjuk még banánt vagy kenyeret adtam a kezébe, akkor nyertem még egy kis időt). De nem mindig válnak be ezek a figyelemelterelő dolgok. Néha hurciba kötöttem, de az sem tetszett neki mindig. Szíve vágya az volt, hogy a karomban legyen végig, de na...tudjuk, hogy ez nem mindig kivitelezhető.

2023. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Vedd a hatadra hordozoban. En mar fozni csak igy tudok, az en 7 honaposom is egesz nap kiabal, sir, ha nem vagyok mellette vagy nincs a kezemben. Aludni o is max 20 percet szokott, nem vagyok vele elorebb 😄
2023. nov. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Normális szerintem. De én is ezt a tanácsot kaptam több helyről, meg is lepődtem hogy akkor a többi gyerek csendben eljátszik és megvárja míg anya főz csak az enyém nem...

Nálunk is a hordozó segített csak, hátamra vettem és úgy főztem.

2023. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mivel beszelni meg nem tud, irni sem, hogy jelezze, hogy vele foglalkozz ? Es mivel 8 honapos, a legtobb baba 100 % os figyelmet ugenyel. Ezert is foztem este.
2023. nov. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a szeparaciós szorongás csodás világában.

Az én kisfiamnál is 8 hónapos korában kezdődött. 1 hónapot kinlódtunk, csüngött rajtam, akkor is sírt amikor kiléptem a konyhába egy pohár teát tölteni magamnak, wc-n is ketten ültünk... elfog múlni, kitartást. Próbáld magadra kötni, vagy csípőhordozóra rakni.


Nekem pl az segített, a hátamra kötni nem szerettem, így a csípőhordozón ült. Nem tudom, hogy minden ilyen szerkezetnek van-e baba rögzítője vagy sem, az enyémnek van egy vastag pántja, amivel a picurt rögzíteni tudtam a derekánál.

Így majdnem két teljesen szabad kezem volt.


De amit tudtam azt este előkészítettem, hogy másnap csak bekelljen dobálni a fazékba, tepsibe, akármibe és már csak felügyelni kelljen a folyamatot.

2023. nov. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!