Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám megenné a fél üveg...

Babám megenné a fél üveg főzeléket, anyít adjak neki amennyit elfogad? 6hónapos mult.

Figyelt kérdés
Anyosom ki idegel azzal "csak enyit kap" kevés volt neki... szilveszterkor ott hagytuk neki és bele nyomot egy üveg sárgabarackos kekszes papit estére. ááá
2009. jan. 3. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak annyit adjál neki, amennyi jólesik. Ő tudja a legjobban, hogy mennyire van szüksége.
2009. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. Ez így van , meg kostolot kel neki adni az újból. Hiába mondom nekik.
2009. jan. 3. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom 6 hónaposan azt ette amit mi és annyit amennyit kért. Ne aggódj tudja ő hogy mennyi kell neki ha nem kéri nem tátja ráa a kis száját de ha fél üveg kajcsi után még tátja akkor igenis adjál nrki mert éhes.

Nem akarlak bántani de lehet az anyosod jobban tudja mivel tapasztaltabb meg a régi időkbe teljesen más volt minden mégis felnöttünk. Én inkább hallgatok az idősebbekre mint a védőnőre vagy aki kalitkában tartja egyszem gyermekét és nálam fiatalabb.

2009. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fél üveg főzelék szerintem egyántalán nem sok, sőt talán valóban picit kevés. Azt a baba tudja mennyi elég neki, ha már nem kér többet ugysem fogadja el! Az én fiam simán megevett egy üveg ételt ennyi idősen.
2009. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom most 5 hónapos, és 3 hete egy teljes üveg főzeléket adok neki. Még az új ízekből is. Fél üveg után még rengeteg tápot evett, és néha fájt a hasa attól, hogy egyszerre két féle kaját kapott. Amióta egy teljes üveggel eszik, iszik rá teát, és semmi baj. Én speciel megbeszéltem a doktornővel is, és azt mondta, hogy semmi baj, mert a tászer felfújja és puffaszt, ezért inkább fözeléket egyen többet.
2009. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!