Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nevet válaszuk?

Melyik nevet válaszuk?

Figyelt kérdés

Még nem tudjuk hogy kisfiú vagy kislány de a nevek már megvannak amik tetszenek nekünk.


Olyan választ nem szeretnénk hogy egyiket se, akkor lapozz tovább egy másik kérdésre 😌.


Tudom hogy nem itt gyakorin kéne az emberek véleményét kikérdezni és hogy ők döntsék el mi legyen a kisbabánk neve , de érdekel mások véleménye.


További ötleteket is irhattok hátha azok közül találjuk meg az igazi nevet 😍.


Nevek:

Lány: Hanna, Szofia, Léna, Éda, Karina, Abigél, Olívia, Zorka, Liliána, Kála, Bodza, Lea

Fiú: Dominik, Tamás, Máté, Vendel, Kolen, Sebestyén, Ármin, Eliám, Kende, Nimród, Ádám, Hunor


dec. 11. 19:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek közül ezeket választanám: Liliána és Sebestyén.
dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%
Szóval az nem érdekel ha valakinek nem tetszenek a nevek, nem fogadsz el negatív kritikát, de amúgy kíváncsi vagy a véleményekre.. 😂🥴🤔
dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az Olívia és az Ádám tetszik.
dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Abigél és Ádám tetszik nekem a legjobban, de ha tudnám a vezetéknevet, lehet mást választanék.
dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

A lánynevek közül legjobban a Kála tetszik, a fiúnevekél holtversenyben a Tamás és az Ádám.

A #4-es válaszolóval egyetértek, fontos a vezetéknév is.

dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

#2 miért, annak a válasznak mi értelme egy ilyen kérdésnél, hogy nem tetszik egyik sem? Nem azt kérdezte tetszenek -e, hanem, hogy melyiket választanának ezek közül.


Lány nevek közül nekem az Olívia, a mi 2.kislanyunk neve is az lesz, márciusban érkezik :)

Fiú nevek közül a Máté. De szép az Ádám és a Tamás is

dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Legjobban az Olívia és a Tamás tetszik.
dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
30%
Ezek a lánynevek már nagyon de nagyon elcsépeltek. A fiúnevek közül a Sebestyén tetszik.
dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Léna vagy Olívia és Máté.
dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

Léna, Karina, Lea

Tamás, Máté, Ádám

dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!