Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babakocsi kérdés, melyiket...

Babakocsi kérdés, melyiket válaszuk?

Figyelt kérdés

Első kisbabámat várom ! Már kinéztem a lehetséges kocsikat , viszont fogalmam sincs , hogy mit kell nézni a babakocsiba :)

3 kocsit választottam ki ! Maximum 60-70 ezer amit tudunk költeni rá ! Szeretnénk minden képen újat venni :)

Ha valakinek van valami jobb javaslata !


A .

[link]

B.

[link]

c.

[link]



2013. márc. 14. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
C.
2013. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Azt is érdemes lenne tudni, hogy hol laksz, kell-e emelgetni buszra fel, le, liftezni kell-e vele?

Mert a C tök jól néz ki, de 16 kiló gyerek nélkül. Persze ha egy kisvárosban laksz, ahol nem kell tömegközlekedni, akkor oké.

Ha lift vana házban, érdemes megnézni, befér-e a liftbe. Egyik barátnőm majdnem pórul járt miatta, mert ilyen régi, belelé nyíló ajtajú liftjük volt, és alig fért be a babkocsi.

2013. márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2. leírta amit akartam, egyébként meg a C. Boldog babavárást!
2013. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
C.
2013. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

C

Az A nem bírja a gyengébb minőségű utakat a dupla kis kerekei miatt.

A B-t megnéztem a bboltban. A terepet biztos bírja, de nem tünt stabilnak.

2013. márc. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kisvárosba lakunk ( Nagykanizsa) , sorházakba lakunk , szóval se lift se lépcső ! Nem sokat közlekednék , busszal se semmivel , mivel mindenhova eltudok jutni gyalog !

Köszönöm mindenkinek !

2013. márc. 14. 18:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem C ...
2013. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A C ,de micsoda ára van!!!

Mi Graco vivót vettünk akciósan volt 35.000ft de az eredeti ára 100.000f

boldog babavárást

2013. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

néz itt körül itt van új és használt csak az új is sokkal olcsóbb mint a brendonba

[link]

van hauck is,de nekem ezek tetszenek

[link]

[link]

rwalk-abc-design-tobbfunkcios-babakocsi-tiko-4s.html

ja ami nincs azt hoz rendelésre.

2013. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Írtad hogy se lift, se lépcső akkor jó lenne a C..De én nem ajánlom. Barátnőm most adta el fél évet használták de nagyon elkoptak a kerekek. Felfújható kerekű kocsit nézzél ég és föld a különbség köztük. Barátnőm egy Anmar Hilux kocsit vett most szuper!!Neten találsz és ilyen áru mont a C csak sokkal jobb!!Jó babavárást!7 hós kisfiú Anyukája
2013. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!