Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a dolog, ami nagyon...

Mi az a dolog, ami nagyon bevált a babádnál?

Figyelt kérdés
Ami nem csak kacat, hanem valóban hasznos
dec. 13. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az adamo hinta, nagyon jókat aludt benne.
dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nàlunk hordozó ( kendő, később csatos) volt életmentő. Refluxos ölbebabám volt, folyamatosan igényelte a bőrkontaktot. Mellé utálta a babakocsit.

Ezen kívül mellszívó, sajnos az elején nagyon szükség volt rá. Később is mikor más vigyázott rá (pl orvosi kontrollokra jártam)

Babaöböl volt még életmentő.

Később habtapi, villogó zenélő játékok. Nagyobb korábam tanulóasztal volt legalább 2 hónapig a sláger.


Ami nekem még bevált: Garmastan kenőcs, Momcare hab gátrepedésre, Tena lady pelus

dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan recept nincs, ami minden babánál beválik, ezért érdemes lenne előre megvenni. Mert lehet, hogy a tiéd utálni fogja. Mint hordozás, adamo hinta, pihenőszék.
dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A mellem. De az is csak a kisebbnél 😕
dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Hajszárító. Csoda,hogy le nem égett,annyit melegítettük a hasát vele. (Ruhában,folyamatosan ellenőrizve a pociját természetesen). Volt,hogy csak erre nyugodott meg. Pedig igény szerint szoptatott baba volt. 2 évig szopott.
dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
5 vagyok. Mielőtt valaki félreértené: csoda,hogy a hajszárító le nem égett.
dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6, 😂


Egyébként, tényleg nincs két egyforma gyerek.

Pl: Lányom szinte az adamoban élt. Nappal is abban aludt, éjjel is onnan csempésztük át a kiságyba, mert máshogy nem tudtuk elaltatni. 3 éves koráig használta.

Kisfiam pedig egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt benne.

dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mellszivo, csatos hordozo, karikas kendo, babatornazos jatszoszonyeg.
dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!