Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos baba nyáladzik?

2 hónapos baba nyáladzik?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 9 hetes a babám es 1-2 napja vettem észre hogy kezd nyáladzani. A kis öklét is rágja már egy hete. Mitől lehet ez? Gondolom még nem a fogai. De akkor mi? Olvastam, hogy nem szabadna nyáladzania 3 hós kor alatt.
dec. 19. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megis hol olvastad ezt az ostobasagot ?! Blikk ruzs ?


Van olyan gyerek, aki foggal szuletik !


A fogzas siman elkezdodhet 2 honaposan ( es egyaltalan nem ritka ), ezt nem ugy kell elkepzelni, hogy holnapra kint a foga, hanem a fogcsirak elkezdenek mozgolodni. Innen meg 8 honap is lehet mire kibujik, de igen, valoszinu a fogzastol nyalzik.

dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadna? Én szerencsére ilyen nem olvastam, az enyém is nyáladzott és rágta az öklét ennyi idősen. Védőnő azt mondta, a legtöbb baba ezt csinálja, mikor felfedezi a kezét. Amúgy megoszlanak a vélemények arról, mikor kezdődik a fogzás, egyesek szerint akár 2 hónaposan is, de ugye akár hosszú hetekbe is telhet, amíg kibújnak az első fogacskák. Mindenesetre egy biztos: nem kell aggódnod azért, mert folyik a nyála. :)
dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó :))) köszönöm a válaszokat :)
dec. 19. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a mi babánk kb. 2 hetes kora óta nyálzik és rágja az öklét/ujjait. 6 hónapos múlt, még egy foga sem bújt ki (de ettől még nem kizárt, hogy azért rágja).
dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk két hónapos korában kezdődött, fogzás volt, hát hónaposan bújt ki egyszerre kettő.
dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mind a 2 gyerekem 2 hónaposan kezdte ezt.

Egyik védőnő azt mindta erre, hogy most fedezi fel a kezét, azért rágja, így a nyála meg folyik ki.

Másik mev azt mondta, a fogcsírák indulnak be, viszket neki, ezért rágcsálja az öklét.

Nekem a 2.hihetőbbnek tünt, mert onnan sokszor sírtak fek keservesen.


De ettől függetlenül 8 és 9 hónaposak voltak az első fogaknál.

dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!