Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír az 1 éves gyerekem?

Miért sír az 1 éves gyerekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy 1 éves fiam, aki mostanában elég furán viselkedik az idegen férfiakkal. Ezelőtt 2 hónapja történt az első eset, hogy vigaszthatatlanul sírt, amikor egy ritkábban látott férfi családtag hozzászólt. Alig tudtam megnyugtatni és ahányszor csak ránézett sírni kezdett. Azóta már többször előfordult, de mindig csak férfiakkal van ez.

Mitől lehet? Volt másnál is hasonló eset?


Ezidáig mindenkire mosolygós baba volt, bárki ölbe vehette,bárki hozzá szólhatott, soha nem sírt, csak vigyorgott.



dec. 22. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kapott az apjatol egy maflast a hatad mogott. Most fel a vastag hangtol. Kerdezd meg a parodat.
dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs szorongás
dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy időszakosan fél valakiktől, vagy valamitől

Lesz még ilyen sokszor

dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyerek ilyen, hol ettől, hol attól félnek, fejlődésük része.
dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Emlekszem gyerekkoromban nekem ez 3-4 éves koromig is elhúzodott. De a családban több gyereknél megfigyeltem a jelenséget. Így utólag tök hülyésegnek tűnik, de valamiért félelmetesnek tűntek nekem a ritkán látott férfi családtagok. És nem azért, mert az apám terrorizált volna, sőt...
dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiam rettegett a sógornőmtől, bárhol találkoztunk.

Ordított, remegett a kezemben.

2 évesen múlt el.

Sosem ijesztette meg. Ki tudja mit látnak vagy éreznek másokon.

dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fiam másfél éves. Kb.15 hónapos koráig mindenkire mosolygott, egy igazi kis vigyor bogyó volt. Aztán fordult egyet, és jóformán senki nem szólhat hozzá rajtunk kívül. Ha megyünk mondjuk a mamához, az első pár percben rá se akar nézni. Aztán feloldódik, és megy. Szerintem ez életkori sajátosság.
dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom az idős emberektől félt fél-egy éves korában, minden ősz hajú ember közelében érezni lehetett rajta, mi is úgy aggódtunk, hogy valaki bántotta, de nem jutottunk semmire, aztán fokozatosan elmúlt.
dec. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Nincs valami közös bennük? Szakállasak vagy szemüvegesek?
dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én 8 hónapos fiam 3-4 hónapos kora óta fél pont ugyanígy a férfiaktól, ahogy leírtad. Pedig az apját imádja. Gondolom, majd kinövi.
dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!