Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy bírja az éjszakázást?

Ki hogy bírja az éjszakázást?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 hetes. Nappal alszik, éjszaka nem akar, kb éjféltől katasztrófa..

Nem akar aludni, sír.

1-2 órát alszom egy nap, van nagyobb gyerkőc is, nappal nem tudok aludni.

Ki hogy bírta ezt?

Mondjátok, hogy hamarosan jobb lesz🙏🏻


dec. 24. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Hát vagy jobb lesz, vagy nem 😅

Lányom szeptemberbe múlt 2. Elalszik 9kor. Kel 11, 1 ,3kor. Majd 4kor kipattannak a szemei és 6ig fenn van.


Én már dolgozok is, isteni így...

dec. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Csak négy hetes? Hajjaj nagyon korán panaszkodsz :D

Természetesen nem tart örökké. De korrupt tolvaj kormányunk ezért adja a csedet, gyedet, hogy otthon légy és csak ez legyen a dolgod. Csak avasd be apukát is. Ne hagyd ki a buliból, keljen ő is szépen fel néha.

dec. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Januartol dolgozom is (egyéni vállalkozó vagyok, itthonról dolgozom). Plusz sokat leszek egyedül a gyerekekkel, férjem utazik sokat.

Elképzelésem sincs hogy fog ez menni hulla fáradtan.

dec. 24. 14:03
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
8 éve nem alszom, max 4 órát, rohadt szar.
dec. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%

Miért nem akkor jutott ez eszedbe mielőtt megszületett...

Vagy azt hitted tankönyvi gyereked lesz aki három négy óránként enni kér majd visszaalszik?

dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Bogica0616 ***** válasza:
73%
Nem értem, hisz van nagyobb gyereked. Én arra készültem, mivel van már egy nagyobb gyerekem, hogy nem alszom pár évig . Nem olyan vészes így kelni pár óránként, lehetne még roszabb is. Dolgozom melette folyamatosan mert én is vállalkozó vagyok. Most 7 hetes a baba
dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Ugy, hogy apuka is ejszakazik. 1 eves a gyerekem, de az alvasa meg mindig katasztrofalis.
dec. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%

Nem akarok offolni…de ilyen kérdéseket olvasva hálát adok, hogy se férjem se gyerekem.


Nem kritizálni akarlak, de te ezt mégis hogy képzelted el? 2 hónapos babával meg egy nagyobb gyerekkel még dolgozni is, mikor apuka kb. otthon sincs? Te mazochista vagy? Fuh ez borzasztó lehet, senki nem fog tudni megnyugtatni, hogy könnyebb lesz, mert van gyerek, amelyik 2 évesen sem alszik jól. De ezt korábban nem tudtad? Ha én még gyerek nélkül is tudom, akkor te kettővel hogyhogy nem…

dec. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem tudta,csak az embernek néha jól esik kiadni magából és sorstársakat olvasni,mint az egyes válaszolóé pl. Itt sajnos ilyenre nem tudsz számítani kérdező,nagyon kevés a normális erre felé,látod olyan is ide jön jártatni a száját,akinek gyereke sincs meg akinek odaégett a kacsacomb és jól esik neki beléd rúgnia,holott ők sem tökéletesek az életükben,hibáznak,de könnyebb más életébe beleokoskodni,mint otthon rendet teremteni.

Viszont valamiből engedned kell,1-2 óra alvással segítség nélkül dolgozni is két gyerekkel az kemény menet lesz. :( Nagyszülő,bárki? Hogy pihenj picit.

dec. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj 8,de ha se férjed se gyereked. Megmondod még is miben vonatkozik rád a kérdés? Elképzelésed sincs az egészről. Mintha én a műszaki kérdésekhez írogatnék,holott fingom nincs hozzá..marhára releváns lenne.
dec. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!