Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csicseriborsót adhatok 10,5...

Csicseriborsót adhatok 10,5 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Csinálnék neki belőle "fasirtot".
2010. okt. 22. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
hm, ez jól hangzik. Én adnék neki, nekem is 10 hós. te hogy készítenéd el a fasirtszerűt?
2010. okt. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Off: és bablencsét? Bocsi, de pont ez az ének jutott eszembe...

Én azt sem tudom, hogy mi az a csicseriborsó, szerintem még én sem ettem, de ha adhatod a babádnak, akkor én is az én 11 hónaposomnak, és kíváncsi lennék én is, hogy hogyan csinálod a fasírtot. Még magunknak is beújítanék.

Tényleg nem vagyok egy házitündér, ezért minden újdonságra (számomra) vevő vagyok.

2010. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igazábol ez lesz az első probálkozásom, de arra gondoltam, hogy hasonlót csinálnék belőle, mint a Falafel, csak nem olajban sütném ki hanem sütöben.

Végül is zöldfüszereket már kaphat, ugyhogy simán lehet neki adni szerintem.

Amugy a csicseriborsó az egy vajszinü igazábol borsó alaku valami. Előző este mindig be kell áztatni, vagy konzervet kell venni. Elvileg jo, de majd ha kiprobáltam akkor megirom mindenképp, hogy milyen lett.

2010. okt. 22. 12:07
 4/5 A kérdező kommentje:
2010. okt. 22. 12:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Néhány link a Falafel elkészitéséről. Szerintem érdemes megkóstolni. Gyorsbüfében már ettem.
2010. okt. 22. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!