Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám felhasználni a...

Hogyan tudnám felhasználni a megmaradt tápszert?

Figyelt kérdés
Lassan 16 hónapos lányunk már nem nagyon akar tápszert elfogadni. Ezzel nincs is semmi baj. Viszont van még kb 6 egész bontatlan doboz. Esetleg lehetne belőle valamilyen ételbe felhasználni? Kakaóval próbálkoztam eddig. Egyszer nagyon boldogan fogadta, múltkor viszont egyáltalán nem. Zabkását, darakását szereti gyümölcsös szószokkal. Ezt tejjel csinálom. Lehetne tápszerrel helyettesíteni?

jan. 6. 10:50
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ha nem lesz olyan ötlet, ami beválik, akkor leadom a védőnőnek. Csak elsősorban a saját picúrkámnak adnám, ha valamilyen módon szeretné.
jan. 6. 10:51
 2/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem kicsinek hanem magunknak csináltam belőle rafaello golyókat.

Nem volt itthon tejporom,beba tappal helyettesítettem.

Finom lett

De ha tejjel iszod a kávét akkor kávéba is beleteheted tej helyett.

jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem kávézunk, de a sütis ötletet megpróbálom majd talán. Köszi
jan. 6. 11:05
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem issza/eszi meg, add el a helyi csoportban vagy a Marketplace-en.
jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
67%

16 hónaposom van szintén, és mi már a junior italt használjuk, de sose magában adom neki, hanem a reggeli müzlibe, esti tejbegrízbe teszem víz helyett.

Nagyon rossz ízű a vaníliás is magában, így azért elfogadja.

jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Add el párszász forinttal ár alatt, örömmel el fogják vinni. :)
jan. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Én eladtam marketplacen.
jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Én odaadtam a védőnőnek,rengeteg doboz kimaradt,hogy adja oda akinek szüksége van rá. De én nem akartam bohóckodni se.
jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

De én nem akartam bohóckodni se.


Ezt hogy érted?

jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
52%
8# Úgy,hogy nem csinálgattam tápszer felhasználásával ilyen olyan kajákat,főleg hogy lehet meg sem eszi úgy,ehelyett inkább odaadtam olyannak,aki rászorul és felhaszálja a megfelelő célra,eteti vele a picit. Hú,de sértő...:D Nem azt írtam,hogy neked bohóckodás,számomra az lett volna. Ettől még nem ítélem el,aki raffaellót csinál belőle,ha van ehhez kedve.:D
jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!