Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyek azok a zöldségek,...

Melyek azok a zöldségek, gyümölcsök, amiket érdemes lefagyasztani egy 7 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Szeretnék időt spórolni és megpárolva, megfőzve, összeturmixolva lefagyasztani pár dolgot. Krumplit, brokkolit, répát, sütőtököt, almát, körtét eszik. Ezeket mind lehet? Jégkockatartóba tenném és mindig 1-2 kockát olvasztanék ki, amennyit megenne.
2010. okt. 22. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!az én lányom is 7 hónapos,én általában megcsinálom neki a gyümit,főzeléket készre 5-6 adagot,és aventes pohárban lefagyasztom.bármit lefagyaszthatsz,de van ami nem fini,pl a krumpli.de én azt is szoktam,mással összekeverve.mindig megette eddig,és ízlett is neki.meg én még adok neki barackot,és szilvát is,meg banánt.céklát is eszik.
2010. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sütőtök, spenót, paradicsom szósz igazi paradicsomból finom felengedés után, de a répa burgonya olyan lett mint a szivacs, meg sem ette.
2010. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi!


ja igen, a barackot is eszi :) céklát most vettem.

2010. okt. 22. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Főtt cékla turmixolva, sütőtök, spenó, a burgonyát répàt mindig frissen főzöm hozzá, de mindig fél aventes pohárnyit fagyasztottam, és azt egy Kis főtt burgonyával turmixoltam.
2010. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!