Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit érdemes lefagyasztani...

Mit érdemes lefagyasztani télire? Milyen zöldséget és gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
És persze hogyan? Elég darabolva?
2011. aug. 23. 12:49
 1/7 nittababy ***** válasza:
én csak kimagoztam és úgy tettem el egy adagokba megy és sárgadarackot fagyasztottam le!
2011. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én turmixolva raktam el nagy részét.

cseresznyét magozva félbe.

turmixolva: sárgabarack, őszibarack, körte, szilva

darabolva: cukkini, patiszon, sóska, karalábé.

2011. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak a cseresznyét és meggyet tettem el egészbe (pontosabban magozva félbe). Turmixolva: sárgabarack, őszibarack, sárgadinnye, szilva és most jön még a körte. Ezeket mind át is passzíroztam, mert az én babóm még nem eszik semmit, csak kb 1 hónap múlva kezdjük majd a hozzátáplásást. Zöldségeket még nem tettem el.
2011. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia,nálunk terem meggy,szilva,ezeket egészben raktam el.Őszibarackot kompótnak.A legnagyobb hasznát azonban a sütőtöknek vettem,ezt meghámoztam és kockákra vágva zacskóba fagyasztottam le.Nagyon sok ételbe tettem egy-két kockával a babámnak.A csirkehúst pedig jégkockatartóba kockáztam nyersen és így fagyasztottam le.Csak kipattintottam egy kocka húst,kivettem a fagyiból két kocka sütőtököt és egy almát meghámoztam,ezeket összefőztem és megvolt a kaja.Ugyanez a többi gyümölccsel is.Ja és még spenótot raktam el úgy,hogy leforráztam és leturmixoltam,így került a fagyasztóba.
2011. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én meggyet (magozva) és őszibarackot (darabolva) fagysztottam, így levesnek vagy sütibe is jó, de lehet adni hozzátáplálásnál is. A nagyfiam csak ezeket ette, meg persze almát banánt, de azt mindig lehet kapni. Zöldségek közül cukkínit (darabolva) és tököt(reszelve) fagyasztok, mert ez van rengeteg a kertben, és sütőtököt, ha itt lesz a szezonja, azt sütve pürésítve, konyhakészen, 2 decis adagokban, így ha nincs kedvem főzni, csak be a mikróba és kész az ebéd a kicsinek.
2011. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ!
2011. aug. 24. 17:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer sok jó ötletet! Le is faggyasztottam egy kis barackot és málnát!
2011. aug. 31. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!