Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik markaju tejpor...

Kinek melyik markaju tejpor illetve babatej tunt ugy hogy nem eleg laktato egy evet betoltott babajanak es melyik az amelytol ugy tapasztaljatok hogy Ok?

Figyelt kérdés
Mostanaban a Mildibe juniort adom neki(15 honapos)de hajnali ot ora korul mar ehes es ugyanigy jartam a Humana juniorral is.
2010. okt. 22. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Milumil 3-at adok neki este, de fürdés előtt már vacsizik is kicsit. Szerintem adj neki vacsorát és csak lefekvés előtt a babatejet.
2010. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi mást nem kap vacsorára a tejitalon kívül? Mert ha nem, akkor az a baj, a folyékony vacsorával már közel sem lakik jól egy ekkora gyerek. A fiam is 15 hónapos, de valószínűleg sírva méltatlankodna, ha nem kapna rendes vacsit:)

Lefekvés előtt meg még megiszik 150-200ml babatejet.

2010. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Mildibé volt,ami nem laktatta őt.(2).Nagyon híg.
2010. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vacsorazik nyolc korul,a tejet furdes utan issza.
2010. okt. 22. 23:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Milupa (Milumil?) 1+ junior ital, sima, vagy banános van. 21 hónapos kislányom a mai napig ezt issza reggel, és lefekvés előtt. De Ő is vacsorázik fürdés előtt, ezt fürdés után issza.
2010. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!