Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babamasszázs oktató tanfolyam?

Babamasszázs oktató tanfolyam?

Figyelt kérdés
Szülésznőnek tanulok,de gondolkodtam rajta hogy egyetem mellett elvégeznék ilyen tanfolyamot. Azonban nem tudom,hogy ha már a kezemben lesz róla a papír,akkor azzal hogy tudok érvényesülni? Vannak ilyen kibérelhető helyek direkt ilyesmire? Vagy nem is lenne rá igény szerintetek? Hogy működik ez?

jan. 9. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Azt a pénzt inkább költsd másra! Mert ennyi erővel a WC-n is lehúzhatod.
jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 babyboom567 ***** válasza:
95%
Ha szeretnéd végezd el, de ha szülésznőként fogsz dolgozni, nem hiszem,hogy lesz időd még erre is.Igény van rá,mondjuk én megyeszékhelyen(Debrecen) élek.Hát lehet pl miskolc mellett egy kis faluba valószínű nem lenne rá igény.Babamasszázzsal legjobb házhoz járni,hisz nincs szükséged kb semmire,csak a tudásodra, az anyukák mindent biztosítanak.Ne hallgass a hurrogókra,ha tetszik végezd el,aztán majd alakul szépen minden!
jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ☺️ még annyi,hogy Debrecenben esetleg el lehetne ezt végezni? És a tanfolyam elvégzésén kívül kell még valami engedély vagy adózás hogy pl házhoz mehessek csinálni? Nem magyarországról származom és nem annyira vagyok tisztába az ilyen szabályokkal
jan. 9. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
3.-ra. Debrecenben van-e? Én keressek rá neked? És igen, kell adóznod, kell könyvelő. Román vagy?
jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nalunk is reklamoztak anno egyetemen, hogy vegezzuk el, mar akkor se lattam ertelmet, de most, hogy megszuletett a kisfiam, foleg.

Ez egy par oras tanfolyam, semmi extra, youtubeon is fent van kb, hogyan kell egy babat masszirozni. Nem fizetnek azert masnak, amit en is meg tudok csinalni.

Nem hiszem, hogy ebbol penzt lehetne keresni igy onnagaban, sajnalom.

Esetleg kombinalva valami massal, pl eljarunk neha baby spa-ba, az alkalom vegen a holgy meg szokta picit finoman masszirozni a kisebb babakat, akik hagyjak. De itt se a masszazs a lenyeg ugye, csak egy levezetes.

jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es,azt hittem mivel debreceni vagy ezért tudod,nem azt kértem hogy keress rá nekem:D

5-ös,köszönöm

jan. 9. 21:17
 7/7 babyboom567 ***** válasza:
47%
A debreceni én vagyok,a 4es válaszoló meg nem én vagyok.A babamasszázs nem egyenlő azzal a pár órás tanfolyammal,amit a másik válaszoló ír.És biztosan nincs fent a youtube-on.
jan. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!