Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holt tudok viszonylag jó áron...

Holt tudok viszonylag jó áron overált venni? Bevásárló központokban (Tesco, Cora? )? Elsősorban Miskolc érdekelne.

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Kinaiban is nézd meg!


én tuti nem a corában venném. nézz el egy jó turiba ott mindig van kb kétezerért.


aztán mennék a multikhoz ahol ennél jóval drágábban 6000 körül láttam overallt.

2010. okt. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, a miskolci tescoban barátibb áron volt a múltkor, amikor ott jártam. Én használtan kaptam kölcsön,és úgy döntöttem, az idén kihúzom ezzel, majd karácsonyra kap egy újat talán. Miért nem nézel a neten használtan? Olcsóbb és ha kifizeted a postaköltséget, el is küldik neked.

Milyen korú babára kellene? Nekem van egy vadiúj 0-3 hónapig piros lányka overallom Írországból, még a papír is rajta van, mert a kicsim januári és kettőt kapott.

2010. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

7 hónapos a Kislányom, és használtam szoktam beszerezni next rucikat, vagy barátnőktől kapunk mindenfélét.

De most az overál egyik helyről sem beszerezhető, ezért kérdeztem.

Nem szeretem a Tescot, de azt hiszem ma kinézünk, hátha tudok ott venni.

2010. okt. 23. 11:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Ma ne menjél tescoba mert MINDEN ZÁRVA VAN


okt. 23 - nemzeti ünnep!!!!!!

2010. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tesco-ban cherokee, egyszínű overál olyan 2500ft körül van!!!! Van rózsaszín és azt hiszem a fiúknak kék. Az én lányom hét és fél hónapos és tegnap vettem neki! Szerintem ennyit simán megér. Én mindig ott veszem a ruhákat (cherokee és f&f) és nagyon meg vagyok vele elégedve.
2010. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó két választ is!

Igen, azóta rájöttem, hogy ma nincs nyitva semmi :-)))))))

2010. okt. 23. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is Tescoban vettük a kislányomnak(8hónapos)egy nagyon szép rózsaszín overált.2500körül volt,valahogy így.
2010. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!