Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babámnak adhatok...

5 hónapos babámnak adhatok májat krumplival? Evett már krumplit, parit, borsót, stb zöldségeket, csirke és pulykahúst is.

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A májat 8-9 hónapos kortól ajánlják akkor is csak csirkét:-)
2010. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eleg gyorsan haladtok!!

A 8 honapos lanyom nem evett meg borsot majat es paradicsomot.Pulykat is csak konzerveset.(csak zarojelben jegyzem meg, hogy paradicsom: 8-12 honap,maj:8-12 honap es pulyja es borso:6-8 honapig van).

4-6 honapig elmeletileg: rizs,kukorica,szentjanoskenyer,alma, meggy,oszibarack,burgonya,sargarepa,sutotok es cekla adhato.

Innentol kezdve neked kell eldonteni.Elemletileg heti 1 alkalommal ehet majat 8-12 honaptol a baba.

2010. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kizárólag Kecskemétit kapott eddig, azon meg ugye rajta van, hogy hány hónaptól. Sosem evett 5 hónapos kor felettit.

Akkor nem csinálok májat, köszi. Van itthon és gondoltam turmixolom krumplival, de köszi a tanácsot.

2010. okt. 23. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia tényleg ne siesd el, csak a korának megfelelőt add.

Jo babázást.

2010. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha konzerves akkor elmeletileg lehet (en a kotyvaszgatos tipus vagyok :D )

bar itt 4-6honaptol mar lattam epres baba etelt is :S

2010. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!