Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ilyenkor az ilyen...

Normális ilyenkor az ilyen fokú hasmenés?

Figyelt kérdés

Másfél éves kiasfiam 2 foga jön egyszerre.Teganp estétől kb.6-7 x volt nagyon híg széklete.

Már adok neki Smectat,de érdekelne,mással is volt-e így,hogy ennyire megy a hasa fogzás közben.

Csak azért érdekel,mert az első kisfiamma,amikor kb ennyi idős volt,a fertőző osztályon kötöttnk ki hányás-hasmenés miatt,és olyan rossz emlkeim törnek most elő..........

Csak egy kis megnyugtatás hiányzik...


2010. okt. 23. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sok a 6-7hasmenéses széklet.Mikor a kislányom foga jött 1szer volt naponta hígabb széklete.
2010. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem sem normális
2010. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De normális. Nálunk 11 kakis pelus volt egy nap alatt, rá másfél hétre két foga törte át az ínyt, szóval tutira az okozta.

A következő 2 fognál meg nem sokszor, de olyan hígat "produkált" szegénykém, hogy a háta közepéig, elöl pedig a cicijéig tiszta xar volt a gyerek az éjszaka kellős közepén (pedig ő soha nem kakilt éjjel, még újszülöttnek sem). Vihettem fürdeni, és álltam neki mosni, mert még a hálózsák is cuccos volt.

A szaga pedig tipikusan savanyú, fogzásos szag volt eddig mindig.

Szóval simán lehet a fogzástól.

2010. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

17.05 Megnyugtattál,mert már mi is kb annyinál tartunk:(((

most elaludt,remélem reggelig nem lesz semmi.

Már mintha az étel is félig emésztetten jönne ki.........

Irjatok még,hogy ne legyek ideges..

Kösziiiiiiiiiiii

2010. okt. 23. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi Smectát adsz neki, de 3xfél tasakkal simán mehet ilyen erős fosinál, és adj neki Normaflore-t is napi fél ampullányit az innivalójába. Nekünk a doki így mondta, sőt, a Smectát nyugodtan adhatod hosszabb ideig is, ha sokáig tart a hasmars. És a lényeg: sok folyadék, és próbálj meg hasfogó kajákat adni neki: répa, krumpli, gesztenye, banán, spenót.
2010. okt. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!