Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés mitől lehet ilyenkor?

Hasmenés mitől lehet ilyenkor?

Figyelt kérdés
29+4 hetes vagyok. Amikor wc-znem kell, mindig megy a hasam. Napok, sőt hetek óta nem volt szilárd székletem. Vasat nem szedek, magnéziumot pedig csak ritkán, mivel nem nagyon szokott fájni és görcsölni, keményedni a pocakom, doki azt mondta, hogy nem muszáj. Amikor megemlítettem neki az állandó hasmenést, annyit mondott, hogy a baba egészséges, semmi baja, ne törődjek vele. De kezd kétségbe ejteni, már mindenre gondoltam, hogy a beleimet, gyomromat furcsán rendezi odabent a baba, vagy valami bélfertőzésem van, csak nem foglalkoznak vele.... Szerintetek?
2011. aug. 11. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
nálam a második terhesség végig hasmenéssel telt, napi 4-6 alkalommal voltam vécén, senki nem tudott rá magyarázatot adni, még szülés alatt is kiköttettem az oxitocint, mert mennem kellett (nem volt kellemes). Aztán megszületett a baba és minden visszaállt a normál kerékvágásba, bár szorulásom utána sem volt, de már nem is rohantam annyiszor. A dokim szerint a hormonok okozták.
2011. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is gyakori a hasmenés, de nem tudtak rá semmit mondani, én is ennyit kaptam, hogy a babával minden rendben, meg hogy majd szülés után elmúlik.

Én Carbo activatus-t szedek (aktív szén, lehet terheseknek is) és az rendbe teszi!Aztán 1-2 hétig ok minden,majd megint előjön.De legalább 1-2 hétig jó!Ez a tabletta pedig azonnal hat!

Próbáld ki esetleg!

2011. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!