Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki sokat viszi sétálni, a...

Aki sokat viszi sétálni, a járni még nem tudó babáját, nem érzi úgy, hogy több mozgásra lenne szüksége a babájának?

Figyelt kérdés

9 hós babánkat ha pl. sok elintézni valónk van a párommal szinte egész nap csak visszük magunkkal és akkor vagy az autóban ül, vagy a babakocsiban. Otthon megállása nincs egyébként, mászik, áll, lépeget a bútorok mellett. Alapjáraton 2-szer viszem sétálni, lehet elég lenne napi 1 séta is???

Ti hogy gondoljátok ezt?


2010. okt. 23. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy,és alig várom már h tudjanak menni.Annyi különbséggel vagyunk,hogy az enyémek nem ülnének tovább egy órán túl,akkor már kinlódnak,nyűgösködnek a babakocsiban.
2010. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mint irod, mozog eleget. En is sokat vittem setlni gyerekemet, sot cibaltuk magunkkal mindenhova, nappal. A gyerek a kornyezetetol tanul, nem a negy fal kozott.
2010. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy nap egyszer megyünk sétálni, Előtte-utána vagy itthon vagyunk, vagy anyukámnál, vagy vásárolunk, stb. Sajnos az elintézni valók mindig csőstől jönnek, ilyenkor jövünk-megyünk, alig várom, hogy hazaérjünk.

Én sokszor érzem, hogy "rángatom" a gyereket, lehet, hogy én szeretem, bírom a pörgést, úgy gondolom, hogy egy pici baba agyát nem kell megterhelni ennyire.

8 hónapos a fiam, szintén, mint a tiéd, lépeget, mászik, veszélyes üzem ;)

2010. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a jó levegő fontos egy babának! Ahogy írod, mozog otthon eleget. Ne aggódj, szervezd úgy a napodat, ahogy tudod.
2010. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez nekem is megfordult a fejemben,amikor sokat autozunk bizony nyügi és mint már jol kiismertem a fiam tudom hogy hiányzik neki a mászás és a játék,amikor hazérünk azonnal beleveti magát a játékaiba,gondolom a tiednek is hiányzik.ök se szeretnek orákat csak ülni és nézelödni,elképzelhetö amit te is sejtesz ...több "szabadidö "kell neki.ha napközben valami miatt harmadszor is babakocsiba kell ülni az már nem biztos hogy kellemes lesz.nem szereti már.1 éves a fiam de korábban is igy volt már
2010. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kb. heti 2 nap van itthon a párom, de akkor elég sokat megyünk autóval. Próbáltuk már, hogy az ebéd utáni alvást megvárjuk, de akkor már szinte vége a napnak.
2010. okt. 23. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig ezt éreztem, de sétán kívül mindig hagytam minél többet másszon.
2010. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!