Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rotavírus elleni oltásról...

Rotavírus elleni oltásról vélemények? Ki adatta be a babajánák és mikor kapta a 2 adagot?

Figyelt kérdés
Rotavírus

2011. nov. 8. 21:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mi beadadtuk azt hiszem 2 és 3 hónaposan adták be.
2011. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy 2x 17ezer ft
2011. nov. 8. 21:37
 3/20 anonim ***** válasza:
Mi 4 és 5 hónaposan kaptuk meg. 36000 volt a kettő ha jól emlékszem de ez már több mint 2 éve volt.
2011. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mi beadattuk, ha jól emlékszek 4 és éppen 6 hónapos(addig kell a másodikat megkapnia) volt. A rotavírus ellen van védettsége de sajnos nagyon sok más korókozó okozhat hányást, hasmenést. Így sokan értelmetlennek találják. Meglátjuk...
2011. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Beadattuk, 3 és 4 hónapos volt úgy emlékszem.
2011. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

MI is beadattuk, 3 -4 hónaposan, 2szer 18ezer volt, sajnos nem támogatja az állam, csak reklámozzák, hogy adassuk be.


Viszont nagyon kis % az aki mégis elkapja, de itt nálunk pont volt, aki így is elkapta.

2011. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
3 és 5 hónapos korában kapta. Elég friss élmény, a kiscsajom most 6 hónapos. 19530 Ft volt darabja.
2011. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én azért is akarom beadatni, 2hét múlva kapja az elsőt,mert a páromnak volt ilyene kiskorába, és mondta, hogy kihányt mindent,aztán kórházba került és infuzióra rakták. Szeretném elkerülni.
2011. nov. 8. 22:12
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyjából egy hónapja kapta meg a Kislányunk a második rota elleni oltást, most 5 hónapos. Nem tudom most épp milyen járvány van, de engem a múlt hétvégén elért. Egy napig szinte csak feküdtem, felállni sem volt erőm, még a víz is kijött belőlem, ment a hasam, láz, szóval minden, ami elképzelhető. Rá két napra a párom is szegény ugyanígy járt. Az 5 hónapos Babánk másfél napig alig alig evett, viszont magától kérte a vizet, egyfolytában szinte ivott. Se hőemelkedés, se hányás. (Bár nem sok minden jöhetett volna ki belőle.)

Nem tudom 100%-ra hogy milyen vírus ez, de nem hinném, hogy a picikét kihagyta volna. Egy szó mint száz, az oltásnak köszönhető szerintem, hogy őt nem ütötte ki ez a kórság. Számomra nem kérdés, hogy megérte az árát. Így legalább megúsztuk a nagyobb bajt.

2011. nov. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
Hát mi nem adattuk be. Nem azért, mert nem tehettük volna meg, hanem mert pénzlehúzásnak tartom. Egy olyan injekciót, amit főműsoridőben reklámoznak és ilyen drága, nem tartok hasznosnak. Akkor azok, akik nem tehetik meg, hogy beadatják a kisgyereküknek, azoknak a gyereke szenvedjen??? Ha olyan fontos és jó lenne, akkor ingyenes, vagy legalábbis nem majdnem 40ezer lenne. Szerintem!
2011. nov. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!