Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nehezebb,ha jár majd?

Tényleg nehezebb,ha jár majd?

Figyelt kérdés
Még csak hét hónapos a babám. Hát,volt eddig minden hasfájás,nem alvás,csak anya jó,stb...annyi tervem volt,mivel töltöm majd az itthonlétet baba mellett,most meg túlélésre hajtok. Szerintem több éves alvashianyom van már most. Abban reménykedem ha nagyobb lesz,talán jobban ellesz,jut időm magamra is,meg egy két dologra amit elterveztem (el akarok kezdeni egy képzést már régóta) vagy engedjem el,csak rosszabb lesz? Segítség nincs,csak a férjem de ő reggel hétkor elmegy és sokszor hat óra,vagy még több,mire hazaér.
jan. 22. 14:21
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen fekete-fehér a helyzet. Van amiben könnyebb lesz és van amiben nehezebb. Másmilyen lesz, mint eddig, de igazából ez örökérvényű.
jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Szerinted miben lesz nehezebb,miben könnyebb? Tisztában vagyok vele,hogy relatív ,baba és letkorulmeny függő..neked miben volt könnyebb, miben nehezebb?
jan. 22. 14:27
 3/41 anonim ***** válasza:
91%

2.5 éves, max akkor van el picit, ha közben nézem 😅 olyan hogy ő legózik míg én megfőzök egy ebédet, még a kanyarban sincs.

Másmilyen lesz. Könnyebb de nehezebb is. Én pl 1 évesen nem akartam elhinni hogy 2 honaposan mi volt nehéz, most meg hogy 1 éves korban jött ahova mondtam, vittem. Nem hisztizett, biztos makd 5 eves korában meg azt nem értem, 2.5 évesen mi volt nehez, ez ilyen.

Minden korszak véget ér és jön helyette másik.

jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem erre lehetetlen választ adni, Nekem 2 gyerek van.

Az első 5 éves. Vele ahogy elindult, határozottan jobb lett. Feltalálta magát, elvolt.

Viszont a kicsi az ellentéte. Ő 2,5 éves. Es nemhogy jobb, egyre rosszabb vele. 1 telefont nem tudok lebonyolítani, vagy 1 emailt elolvasni tőle.

Nemhogy tanulni.

2,5 éve nem aludtam egybe 3 óránál többet. 4-5x kel a mai napig.

jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
86%

"ha nagyobb lesz,talán jobban ellesz"


Majd 5 évesen talán.

jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sokkal könnyebb volt abból a szempontból, hogy amíg nem tudott önállóan járni, addig csak sírt, üvöltött és ordított, ha nem kézben volt. Sírt a babakocsiban, az autós ülésben, hordozóban. Egy pillanatra sem lehetett lerakni, mert torkaszakadtából üvöltött. Miután elindult, már nem sírt többet, viszont cserébe le sem ült. Ment, amerre látott, esőben, hóban, fagyban, sárban, 40 fokban, mindegy csak menni, menni és menni, amerre a szeme ellátott. Egy pillanatra se játszott a játszótéren sem, csak ment és ment, fáradhatatlanul, de ez még mindig sokkal jobb volt, mint az állandó sírás meg a rajtam lógás. Nálunk is volt hasfájás az elején.
jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
82%
Ez sok tényezőtől függ. Ha a ti lakásotok 100% biztonságossá tehető, akkor lehet, hogy könnyű fázis lesz, mikor közlekedni kezd. Lefoglalják a felfedeznivalók. Ha rohannod kell utána, akkor nem lesz könnyű.
jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
40%
#6 vagyok. Most 4 éves lesz nemsokára a kisfiam egyébként, de még mindig nem játszik el egyedül.
jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
89%

Én teljesen ki voltam készülve az első hónapokban, először a nonstop szoptatás, nem alvás miatt, utána 4honapos korától nappal csak járó kocsiban aludt (ez napi 5-6ora sétát es egész napos talponlétet jelentett időjárástól függetlenül), éjjel meg 5-6x kelt szopizni...

Engem is mindenki azzal riogatott, hogy ne panaszkodjak, majd meglatom, akkor lesz csak nehéz, mikor majd elkezdi helyet változtatni, járni!!!


Hát nekem pont hogy mindig egyre könnyebb!! Ahogy elkezdett mászni 6,5 hónaposan, egyre önállóbb, 9honapos korától sokkal interaktívabb lett, 1 évesen kezdett járni... Most másfél éves, rengeteget beszél, szépen sétálunk kint egy órát is kézen fogva, éjjel együtt alszunk de már kialszom magam, nappal alszik 2-3orat egyhuzamban (immáron bent), olyankor azt tudok csinálni, amihez kedvem van. Ha a városba megyek ügyet intézni, szépen ül a babakocsiban órákon keresztül. Nagyon együttműködő kisfiú.

Nagyszulokre is rá tudjuk bízni kis időre, így már eljutunk időnként Pl moziba is.

jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 babyboom567 ***** válasza:
tényleg
jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!