Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik kókuszolaj vált be...

Melyik kókuszolaj vált be nektek a baba fejbőrére?

Figyelt kérdés
Szívesen fogadnék linket

jan. 24. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Tökmindegy, vegyél egyet. Én mondjuk a dm baba részlegén vettem egy üveg mandula olajat. Zöld flakonos, zöld címkés.

De akár olíva olajjal is kenheted.

jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

Én ezt szoktam venni, nagyon finom, erős kókuszillata van.

[link]

De szerintem a DM Bio extraszű kókuszzsír sem lehet rosszabb, bár azt még nem próbáltam, de gondolom ott gyakrabban jár az ember. A lényeg, hogy kókusz illata legyen, onnan tudod, hogy jó. A Tescos nagy kilósat semmiképp ne vedd, annak semmi szaga, íze nincs.

jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

DM-es babylove márkájú parfümmentes mandulaolajat használom fürdetéshez még mindig.

Egyszer mikor elfogyott olívaolajat is kipróbáltam, hát nem javaslom senkinek a szaga meg a színe miatt sem.

Koszmóra van külön sampon is, de nekünk igazából nem vált be semmi, csak a vakargatás. De azt se javaslom túlzásba vinni.

jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1: köszönöm. Rendeltem is



Igazából a kókuszolajról hallottam sok jót. Hámlik állandóan a feje és már kentem annyi mindennel. Gondoltam a kókusz olajat is kipróbálnám.

jan. 25. 03:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Erre a mandulaolaj jobb lenne
jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én sima Johnson's baby olajat vettem, de tudom már ez is káros, meg rákkeltő meg minden.

Előtte babé koszmó elleni samponnal próbálkoztam, egy gramm koszmót sem szedett le a babám fejéről. Az olajjal 2-3 alkalommal bekentem, és nyomtalanul eltűnt.

jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Johnsons is van. Az jól kiszárítja neki.


Megpróbálom majd a mandulaolajat is ha ez nem válik be. Abból melyiket érdemes venni?

jan. 25. 09:05
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ezeket nem kell lemosni? Ha úgy látom egész nap be kenhetem vele?
jan. 25. 09:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Én fürdés előtt fél órával mentem be, aztán lemostam.
jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És egész nap nem is lehet rajta akkor? Attól félek úgy nem lesz megint hatásos. Kentem neki úgy mint te igaz másik olajjal , lemostqm 1 óra múlva totál fehér volt a fejbőre. Hámlott
jan. 25. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!