Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Használt mar valaki bio szuz...

Használt mar valaki bio szuz kokuszolajat popsikrem gyanant?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok, vegig kokuszolajjal kentem a pocakom, es nagyon hatasos volt. Olvastam h babaknal is alkalmazhato, de kérdés, hogy eleg-e ha csak azt hasznalom a popsikenocs helyett? Eleinte gyogyszertarit fogok, aztan kesobb gondoltam ezt a megoldast. Tapasztalat esetleg?
2018. dec. 29. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Popsit nem kell kenni, csak ha elkezd kicsit pirosodni. Ès akkor fontos, hogy zinket tartalmazzon, a többi semmit nem ér. De állandóan kenegetni sem kell. Kokuszolaj meg olaj az még a pelusban kellemetlen is lehet.
2018. dec. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
A gyerek popsija nem a pocakod. Milyen rossz lehet gondolj bele, piros popsival beolajozva lenni. Bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő krém kell akkor.
2018. dec. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Inkább vegyél natúr popsikenőcsöt vagy shea vajat.

A kókuszolaj a meleg hatására folyós lesz, ami kellemetlen érzés lehet, főleg ha lányod lesz és befolyik a nunijába.

2018. dec. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Az majd szülés után fog kiderülni, hogy csíkos leszel-e. Az utolsó 5 hétben még rengeteget nőhet a has. A krémezés nem sokat számít. Popsikrémnek nem tudok elképzelni olajat.
2018. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha már piros, akkor nem lesz elég, de máskor szerintem kipróbálhatod. Vékonyan, nem annyira, hogy folyni tudjon. Egyébként elég jó natúr popsikrémek is vannak, ha ezen a vonalon szeretnél elindulni. Én szinte végig egy ilyet használtam, nálunk bevált.
2018. dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kenegettem a hasam, mégsem lett 1 db csíkom sem. Ez genetika inkább. Nem kell kenegetni semmivel, csak ha pirosodik, akkor meg az olaj nem jó. Meg amúgy is viszketne tőle szegény.
2018. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!