Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 2 hónaposan átalussza...

Baj, ha 2 hónaposan átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyén hangzik a kérdés így elsőre, de amiatt kezdtem el aggódni, mert az elmúlt pár napban nem is gyarapszik úgy (de enni eszik szépen nap közben és van rendesen pisis, kakis pelus) + sokszor 7-8 óra alvás után is olyan, mintha képes lenne még visszaaludni, de olyankor már felveszem etetni akkor is, ha nem kéri kifejezetten.
jan. 25. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem. És nyugodj meg, 99%, hogy hamarosan elmúlik. 😅
jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A két nagy gyerekem 3 és 2 hósa aludta át az éjszakát, felnőttek jól vannak.
jan. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
jan. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 8, a lányom 7 hetes kora óra átalussza az éjszakát. Már 11 és 3,5 évesek, nem romlott el az alvásuk és semmi bajuk.
jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik gyermekem is átaludta és nem is romlott később sem az alvása, csak akkor kelt, ha éppen beteg volt.


A nem gyarapszik úgy kérdés. Mennyivel született és mennyi most? Ha sokat felszedett az első 2 hónapban akár most is lassulhat a hízás. Nekem pl a kislányom 3 kilóval született és 5,2 volt 2 hónaposan, innentől max fél kilókat hízott havonta de volt, hogy 2-3 hetig szinte semmit, majd hirtelen többszáz grammot és nappal jó sűrűn is kért enni pár napig.

jan. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj

Nekem is átaludta.

De élvezd ki nem biztos,hogy így marad.

jan. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem alussza át az a baj, ha átalussza az a baj. Komolyan nem lehet rajtatok kiigazodni.

Egyik gyerekem 4 a másik 6 hetesen kezdte el átaludni az éjszakát.

Ha napközben eszik eleget és van elég pisis kakis pelus akkor nem kell aggódni

jan. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? A fiam is kb ennyi idősen aludta át az éjszakát, de ez fél éves koráig tartott. Két éves elmúlt, amikor újra aludta. Minden gyerek más, lehet, hogy a tiéd már át fogja aludni az éjszakákat, lehet hogy ez csak átmeneti dolog. Senki nem fogja ezt előre megmondani, mindenesetre ez teljesen normális.
jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét gyerekem születésétől kezdve átaludta az éjszakákat. Áldás ez, nem átok.

Ami a gyarapodásukat illeti, az az egyiknél kissé hátrányára vált a sok alvás, mert egyébként hiába volt jó evő, mennyiségre csak keveset evett egyszerre; így Neki jobb lett volna naponta többször enni, dehát Ő aludt... A percentilise viszont végig a normál tartományon belül volt, ezért mindig megnyugtattak, hogy minden rendben Vele. Mostanra már 5 éves, és tényleg minden rendben van, azóta is jó alvó.


A kisfiam meg mindig is imádott nagyokat enni, aztán meg nagyokat aludni. Nála viszont a több mozgást hiányoltam. Sosem volt kövér, de alacsony, pocakos testalkatú volt mindig is. Ő most már 2 éves. Még mindig szeret enni is, meg aludni is; de azért most már a mozgással sincs probléma.

jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 hónapos korától 6 hónapos koráig mindig végigaludta, na azóta kb nem is alszik. Élvezd ki.
febr. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!