Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél órás utat megtennétek...

Fél órás utat megtennétek gyalog(babakocsival) a babával vásárlás szempontjából oda-vissza? vagy az sok?

Figyelt kérdés
jan. 31. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... A kisfiam kb fél éves koráig nagyon jól elvolt a babakocsiba. Simán sétáltunk 2-2,5 órát tavasszal. Aztán megváltozott, és nagyon maximum 20-30 percet bír ki, aztán ordít. Szóval vele már nem vállalkoznék ilyen utakra. Te tudod, hogy a babád milyen, mennyit bír.
jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
értem köszönöm
jan. 31. 20:23
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán, ha elvan a babakocsiban. Ha nincs, bepróbálnám, hogy viszek kendőt is. Ha nyűglődik és kötni kell, a kocsiban még mindig haza tudom tolni a bevásárlást.
jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi most délután voltunk egy másfél órás sétán, fele úton nézegetett, a másik felét végigaludta. De gyerekfüggő is, a nagyobb lányommal pokol menni bárhova a mai napig. Babaként végigüvöltötte az utat bárhova vittem bármilyen eszközzel.
jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyi idős..

Fiam 10 perc után ordított a kocsiban,egész négy hónapos koráig. Utána simán elvolt már a kocsiban.

jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2 naponta gyalog elmegyunk egy messzebbi boltba vasarolni vagy a plazaba, igy legalabb kicsit porgosebben telik a nap szamomra.

Nagyjabol 2,5 oras program. Kisfiam nagyon jol birja egyelore a babakocsiban, most 10 hos, kesobb nem tudom milyen lesz, de amig o is szereti, addig megyunk.

jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól bírja a babakocsit, nem sok. Az én fiam jókat alszik benne még most, közel 1 éves járó babaként is, jobb napokon napi 2x másfél órára leviszem.
jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha bírja, akkor simán. Az én kisfiam sajnos gyűlölte a babakocsit, a hordozót, az autós hordozót is, úgyhogy sehová nem tudtunk menni vele, mert csak üvöltött.
jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 babyboom567 ***** válasza:
71%

Én a kérdést sem értem, hisz rengeteg embernek nincs autója sem és segítsége sem,és azok is bevásárolnak.

Az én gyerekemmel,csecsemő, totyogó volt simán lehetett vele menni bárhova,mikor nagyobb volt, ha haladtunk akkor semmi baj sem volt, de pl ha megálltunk(jelzőlámpa/kassza/bank/villamos/stbstb)rögtön ki akart szállni,és pakolni/rombolni/ugrálni akart.Rengeteg küzdelem volt, de nem volt más lehetőség,ha az ember egyedül van mint a templom egere.

febr. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9es persze hogy akiknek nincs segítsége azok is vásárolnak itt most nem is ezen volt a hangsúly hanem van hozzánk közelebb is bolt ami kb 10percre van ami elég drága és van távolabb is de az fél óra.És ha tehetem akkor nem ott vásárolok ahol méreg drága minden de nem tudom hosszabb utakat babakocsiban hogy visel ezért kérdeztem de akkor ki kell próbálni.
febr. 1. 08:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!