Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy ilyen sokat van...

Normális hogy ilyen sokat van ébren az 1 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Már 2 napja alig alszik. Tegnap reggel 7-kor ébredt és csak 11-kor aludt vissza. Később még aludt egyszer fél órát, de azon kívül semmit egészen este 11-ig. Ma reggel szinte ugyanezt csinálja. Normális hogy csak ilyen keveset alszik? Múlt héten még nem volt ilyen 15 órákat aludt egy nap.

Teljesen tanácstalan vagyok már minden módszert kipróbáltam. Az ébrenléti időszakjaiban meg vagy nézelődik vagy sír ha megpróbálom a kiságyba tenni.



jan. 31. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Növekedési ugrás is közrejátszhat, vagy front bármi szinte. :) Mi is így voltunk és görcsösen altatni szerettem volna, ő meg tiltakozott és csak orditott egész nap. Ne idegeskedj rajta.. Ne akard mindenáron altatni... Próbáld lefoglalni mutogatni neki kontrasztos képeket... Na meg minden babánál kikell tapasztalni, mi nyugtatja meg, mi juttatja el abba az állapotba, hogy el tudjon aludni. Mert ha pl fent van 4 órát egy ilyen pici baba, akkor túlfárad, és már azért nem bír elaludni, és fáradtságában sír. Ilyenkor valahogy vissza kell hozni a kóma állapotba... Mindenkinek más jön be. Nekünk az vált be ha halkan meséltem neki, és közben simogattam a combját. Vagy kezben sétáltam vele és mesét mondtam, besötétítettem... Ez eltudta lazítani és utána már könnyen elaludt. De az adamo hinta is nagy segítség lehet! Kitartást! Még össze kell szoknotok, de ahogy elérkezik a 3.ik hónap könnyebb lesz ezerszer 🥰
febr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!