Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nadrágpelenkáról bugyipelenkár...

Nadrágpelenkáról bugyipelenkára váltás, méret?

Figyelt kérdés

Kislányom 13 hónapos,egy közelharc a pelenkazas,mintha egy pontyot akarnék pelenkázni. Ezért gondolkodtam,hogy pants típusú pelusra váltok. A problémám,hogy fogalmam sincs,mennyire megbízható a méretezése,illetve,ami ugyanilyen fontos,bírják e ezek a típusú pelenkak az éjszakát? Meg mindig szopik éjszaka,és elég sokat iszik. Eddig pampers prémium care pelenkát használt,most ugyanezt szeretném pants típusúba.


Tehát a kerdeseim:

5-os méretét használunk (9,5 kiló,de bőven kell az 5 méret), pants-ből is ekkora kellhet?

Bírja e az éjszakát?

Illetve ha más típusú jött be nektek,azt is megoszthatjátok!

A liberot nem merem,régebben kapott liberot,de mindig pisis lett minden.



febr. 1. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Méretre abszolút támaszkodhatsz, ami a csomagon van.

Én kisfiamnak szinten pampers pantset használok, igaz ő még csak fel éves. Szerintem jobban bírja az éjszakát mint a sima.

febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amúgy azt hiszem van neki kimondottan éjszakai pelusa is.
febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A pampers pants a legjobb!méretarányos és Bírja az éjszakát.

Ezt ajánlom! Nagyon jó pelus



A libero up&go kisebb méretezés!és nekünk nem is vált be annyira

febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi már kb. 7 hónaposan váltottunk rá. Még néha ezt is kínszenvedés ráadni. Négyes mérettel váltottunk, egyelőre még azt hordja, most fog méretet ugrani, ha elfogy a négyes pakk.
febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja, mi Pamperst használunk nappalra, de éjszakára Huggiest.

Ezt:

[link]

Csak még 4-es méretben. Nincs az a pisimennyiség, amit ki ne bírna. Egyszer reggel még bele is kakilt a pisivel teli pelusba csere előtt, nem folyt ki az sem.

(#4 voltam)

febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Méretre visszatérve,épp ez az,hogy a csomagolas alapján a 9,5 kilós gyerekem ék bőven jó ak kellene lennie a 4-esnek (4-es meret:9-15kg),mégis kicsi,már 5-os kell neki

Jól sejtem,hogy akkor a pantsbol is inkább 5-oset vegyek?


4-es válaszoló,köszönöm,ez a huggies milyen méret a pampershez képest? Írod,hogy pampersbol 4-est használtok,a huggiesbol is akkora kell?

febr. 1. 13:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, mi mindkettőből négyest használunk, de mindkettőnél úgy érzem, most már ideje lesz a méretugrásnak.
febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm,meg egy kérdésem lenne!

Van különbség a sima pants és a prémium care pants között?

febr. 1. 14:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem talán valamivel puhább lehet a premium talán. De nekünk semmi baj a sima minőségével.

Ja, és még valami: ha van egészségpénztári tagságotok, pl. pelenka.hu-n lehet számlát kérni pelenkára. Jó sok visszajön ezekből meg más babakozmetikumokból egy év alatt.

febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9,7kg fiamnak még a 4-es Pampers pants simán jó

Még a libero 4es up&go kicsi!

febr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!