Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos babát el lehet...

Egy hónapos babát el lehet kényeztetni?

Figyelt kérdés
Nem tudom egyedül hagyni szopi után a kiságyában, mert nyafogni kezd, ahogy kiesik a cumija. Egy darabig eljátszuk, hogy oda megyek hozzá, buksi simogatás, cumi vissza adás, beszélgetés, majd megyek a dolgomra. Eltellik 5-10 perc, és kezdődik minden előlről. Mikor már unom, kiveszem, és a nappali kanapéjára teszem, ahol megnyugszik, és el alszik. Ezzel bajt csinálok? Próbáltam már hogy hagyom sírni, de akkor egyre jobban belelovalja magát, és megsajnálom pár perc múlva. Vele még nem lehet játszani, de attól még igényli a közelséget úgy veszem észre, mert amúgy, ha nem hagyjuk a kiságyába, elég nyugodt baba. Este elalszik az ágyában, és olyankor van hogy hat óra is eltellik két etetés között. Szigorubbnak kellene lennem, vagy kitartóbbnak? El fogom így kényeztetni?
2009. jan. 4. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Még túl kicsi,hogy elkényeztesd

Ne hagyd öt sokáig sírni,tedd mindíg azt amit a szíved dikta´l.

2009. jan. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Én is így gondolom, csak mindenki azzal jön, hogy el fogom így kényeztetni. De nincs kézben, csak a nappaliban a kanapén ahol ott vagyunk, érzi a közelségünket.
2009. jan. 4. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
jól értem ez nappal van? hát szopi után ne tedd a kiságyba hanem máshová. nekem ilyen idősen csak este aludt a kiságyba, nappal a kanapén aludtunk együtt. egyébként meg ne hagyd sirni!:.)
2009. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ui: egyébként meg teheted a lakás kölünböző pontjaira.én levettem a játszószőnyegről a hidakat és arra fektettem. mindig odatettem hogy lásson . még a konyháan is feküdt rajta. lehet hogy hiányzol neki azért sír. szeretik a társaságot, a mozgást.
2009. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen uygezek a dolgoat csinálom én is a babával. Kiesik a cumi, visszadugom, megint kiesik, megint visszadugom...stb. Sőt, nappal nekem is a kanapén alszik, hogy minidg lássam, de éjszaka ő is elvan a kiságyban. Én kifejlesztettem egy módszert. Egy pelust összehajtogatok kis hengerré, és azzal úgymond kitámasztom a cumiját, így az nem tud kiesni. És még egy dolog! Felfúrtunk az egyik játjáróba egy tiplivel egy kampót, amire felakasztjuk az autós hordozóját, és azo hitázik. kb negyed óra alatt elalszik. Ez az olcsó hinta...:-)


Az én bababám 6 hetes!


Kitartást neked!

2009. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
dehogy lehet, ez butaság. Egyszerűen hiányzunk nekik és akkor pedig foglalkozni kell velük. Nem szobanövények, hogy egész nap csendben üljenek. Viszont ez a cumi mire is való azon kívül, hogy rohangálj miatta egész nap? Nekünk pl nincs, nem volt és nem is lesz. Most már hat hós, jól megvan nélküle. Anyucit úgysem pótolja amint látod. Jó babázást, ne hagyd sírni, embertelen dolog.
2009. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a kórházba baba-mamás szobába voltunk. Éjszaka adtam csak le a csecsemős nővéreknek. Mi sajnos 8 nap után mentünk haza és azt mondták a nővérek hogy nagyon elkényeztettem. Lesz még bajom belőle. Nem volt semmi azóta se! Ne aggódj!
2009. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Akkor ezután is szeretgetem, és nem hagyom a kiságyában.
2009. jan. 5. 01:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!