Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Váltsak tápszert? Két hónapos...

Váltsak tápszert? Két hónapos babám a kevés anyatej mellé Milupa Milumil HA Start Optima tápszert kap, azóta zöld, híg és bűzös a kakija. Napi 1-2-szer kakál, jól fejlődik, hízik, nem fáj a hasa.

Figyelt kérdés

Gyerekorvosnak mondtam, de nem tulajdonított neki jelentőséget.

Egyébként elsőnek Humana HA tápszert kapott, de nem ette, ezért váltottunk a Milupára. Emiatt gondolkozok, hogy érdemes e venni másfajtát.


2010. okt. 24. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is azt eszi, most 4hós!Neki sötét zöldes a kakája, de annyira nem híg, inkább olyan krémes állaga van!Szintén 1-2 alkalommal van kaka!
2010. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A zöldes kaki általában a túlevésre utal. Szerintem próbáld meg egy kicsit csökkenteni az adagot, mert a tápszernél nem mindig érzik a pontos mennyiséget. Ha kér még, azt úgyis látni fogod, de egyébként nagy probléma nincs, ha a pocija nem fáj.
2010. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Túletetve tuti nincs, mert mérem is, meg ő is keményen jelez, amikor már nem kell neki. A súlya szerinti napi kiszámolt adagja éppenhogy megvan, de általában kevesebbet eszik.

Tehát akkor azt vettem ki a két válaszból, hogy ne erőltessem a váltást.

Ha még van valakinek hasonló tapasztalata, szívesen venném.

Az eddigi válaszokat nagyon köszönöm, minden jót!

2010. okt. 24. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:
milupa ha startot eszik a kislányom is ( 3 hos) és neki is néha higabb és zöldes a kakija. a tápszer dobozára rá van irva hogy mivel hipoallergén jellegű ezért okozhat ilyen tüneteket. szerintem az orvos is ezért nem igazán mondott rá semmit. teljesen természetes nyugodj meg.
2010. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A HA tápszerektől is zöld szokott lenni a kaksi. Nekünk is olyan volt, ahogy váltottunk simára, nem volt zöld, pedig ugyanannyit evett belőle.
2010. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!