Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espumisan/infacolból hány...

Espumisan/infacolból hány cseppet adtatok és hány étkezés előtt a 24 órán belül?

Figyelt kérdés

Én 15 csepp espumisant szoktam napi 3x adni, tehàt a 24 óra alatt. Plusz reggel a biogaia-t.


Eddig nem mertünk többször adni a párommal. Viszont szerintem kellene többször mivel hánykolódik rendesen. Bár jobb, mint mikor nem szedett semmit.


Már vettem infacolt is, de nem akarom keverni, azt hallottam az jobb. ..



febr. 15. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rá van írva a dobozra + a leírásban, hogy mennyit kell/lehet...
febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Csecsemőosztályon 3 óránként 5 cseppet szoktak adni. Lehetőleg evés előtt.
febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Infacolt egy felszívott adagot kell minden étkezés előtt. Rajta a tájékoztatón. Ez kb 5 csepp ahogy kicsepegteted.
febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden étkezés előtt kell elvileg,bár nálunk az idő segített csak.Nekünk egyik csodacucc se csinált semmit, teljesen felesleges volt beleavatkozni az emésztés fejlődésébe.Vannak orvosok,akik nem is ajánlják egyáltalán.
febr. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rá van írva, de kíváncsi voltam valaki adott -e kevesebb cseppet vagy hányszor egy 24 óra alatt. Kinek hatott, kinek nem.
febr. 16. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!