Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetesen sírhat ennyire a...

11 hetesen sírhat ennyire a pocakja miatt vagy a front hathat rá így?

Figyelt kérdés

11 hetes a kislányom. Van már egy 2,5 éves fiam de nem emlékszem, hogy nála lett volna ilyen. Neki is fájt a hasa, használtunk rá mindent, de enni azért mindig evett. Mondjuk nem emlékszem mindenre pontosan elég zombi voltam akkor. De az biztos h neki jóval előbb kijött, és eddigre szinte el is múlt.

Szóval... A kislányom nem igazán hasfájós típus, volt hogy sírt este, de inkább a sok inger meg a fáradtság miatt. Aztán mióta figyelem az ébrenléti időket, és időben le tudom tenni ez is csökkent. Viszont egy hete talán, elkezdődött hogy ilyenkor a cicit se akarja elvenni, szív kettőt-hármat és sír csak. Nem mindennapos, szerintem csak ha amúgy is nyűgös vagy fáj neki valamije/ a hasa.

De tegnap déltől egész este hétig nem volt hajlandó enni. A nagy is eléggé nyűgös volt (ezért gondoltam a szélre meg a frontra), nem tudott tőle a kicsi aludni. Aztán nagy nehezen evés nélkül elaludt 4kor és fél 6-kor kelt de üvöltve sírva. Valószínűleg éhes volt vagy szomjas akár fajhatott is a hasán kívül bármi. Nem tudom. De fél 7 volt mire elvette a cicit, akkor evett rendesen aztán fürdés (kivételesen előtte evett most) majd szépen el is aludt 11ig. Akkor ugyanez a sírás de hamarabb elvette a cicit aztán nyugodt lett és vidám. Hamar el is aludt hajnali 4ig. Akkor rendesen szopi és alvás, meg is nyugodtam, de reggel megint kezdődött előröl. Enni eszik azért, de nem mindig fogadja el meg sokat is sír. Viszont tegnap is és ma egésznap hatalmasakat pukizik, már volt egy nagy kaki is. Pisis pelus van elég. Kivéve tegnap 2-éjfélig mivel nem evett semmit, de utána szépen tele lett reggelre.

Annyit nem is hizott az utóbbi két hétben mint kellene, (ez annyit takar hogy pont evés után mérte a védőnő és másfél hét alatt kb 70-100grot sikerült de én mindig evés előtt mérem, ezért mondta h ne aggódjak mert ha nem evett volna lehetett volna éppen 100grmal vagy többel kevesebb is) de én is beteg voltam, valamint kapott 3 oltást köztük Rotarixet is. Nem tudom annak is lehet-e hozzá köze, mert nem azonnal utána lett ilyen, eltelt két hét már pont ma. Védőnő ajánlotta a Bio Gaiat a rota oltás miatt, hogy ne viselje meg annyira meg a pukikra Espumisant. Esetleg ezek közül lehet valamelyik a ludas? Eddig semmit sem adtam neki, csak ezeket péntek óta.

Védőnő szerint a front, mert amúgy tényleg nem folyton van, de rá szokott jönni csak ez volt eddig a legijesztőbb hogy ennyi ideig (majdnem 7 óra) nem evett és hogy ennyit sírt megszakítás nélkül. Mert máskor könnyű megnyugtatni. A nagy fiam igazi cici függő volt nála ilyen nem fordult elő. A baba viszont csak akkor eszik ha éhes.

Bocsi hogy hosszú lett, de aggódom és jó lenne sorstársaktól hallani ha volt másnak ilyen. Nyilván konzultálok akikkel kell majd ha roszabb lesz, csak kíváncsi vagyok. Köszi előre is a válaszokat!


A helyesírást és a fogalmazást nézzétek el, nagyon fáradt vagyok hetek óta éjjelezek hol a kicsivel hol a naggyal.



jan. 17. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Espumisantol a gyerekem jobban uvoltott, mint elotte. Szegeny, olyan buntudatom volt, hogy adtam neki.

Lehet egyebkent, hogy ez a baj, probald ki, hogy nem adod neki.

jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan tápszeres volt mindkét gyerekem, de az Espumisan mindkettőnél hasfájást okozott. Az Infacol vált be mindkét gyerekemnél.
jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam, hogy egyiket abbahagyom aztán meglátjuk. De akkor az Espumisan lesz az első.

Köszi a válaszokat, ment a zöld 🥰

jan. 17. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!