Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki meddig használta/használja...

Ki meddig használta/használja a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
a kislányom 7 hónapos,és vissza kell adnunk amit kölcsön kaptunk,mert a családban születik egy másik babó.vegyek,szerezzek másikat,vagy ilyenkor már nem szükséges??hány éves korig beszélünk bölcsőhalálról??köszi a válaszokat!!
2010. okt. 24. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elmeletileg 1 eves korig fordulhat elo.

Leignkabb az elso honapokban kb az elso negyed evben.

Amennyiben nem koraszulott a szulok egeszsegesek, nem dohanyoznak akkor kicsi az elofordulasa ebben az idoszakban is.en mar nem vennek 7 honapos babanak.

2010. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom,hogy 1 éves korig fordul elő...a fiam 2.5 éves,mivel emeletes a ház(a háló és gyerekszoba az emeleten van),még használjuk.Igaz,nem a légzésfigyelő,hanem a bébiőr funkcióját.
2010. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem dohányzunk,napra pontosan született a Zsófi,és nem is riasztott be,csak talán az 1 hónapban 1szer,akkor is lehet hogy csak legurult róla...
2010. okt. 24. 19:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia mi 7 hónapos koráig, szerintem elég hiszen akkor már nem olyan picik!!
2010. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha egy szobában alszotok, akkor nem kell. Viszont ha külön van a baba, akkor nem ártana, biztos, ami biztos.
2010. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia, én 4 hónapos koráig használtam. Külön szobában alszik, soha nem riasztott be, nem igazán szerettem. Egyszer elfelejtettem bekapcsolni, aztán már soha nem használtuk, 6 hós koráig még az ágya alatt volt, de nem használtuk. Utána összecsomagoltam és visszaadtam (kölcsön volt).
2010. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13 hónapos a fiam, de még mindig használom.Tudom,hogy a bölcsőhalál egy éves korig fordul elő, de nem tudom rávenni magam,hogy kivegyem.Én így vagyok nyugodt.Érdekes,hogy ha nappal máshol alszik, mert nem vagyunk otthon,akkor nem aggódok, de éjszaka csak légzésfigyelő.
2010. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

11 hónapos a kisfiam, de éjszaka még mi is használjuk, igaz külön szobában alszik.

Azért már nem olyan pici a babád, venni nem biztos, hogy vennék, de ha tudsz szerezni, akkor mindenképpen szerezz egyet neki.

2010. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19:38 :miért,te éjszaka felébredsz rá hogyha a gyerek nem vesz levegőt? ne legyél már nevetséges.. ez a leghülyébb indok arra,hogy miért nem kell.
2010. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk teljesen ugyanaz a helyzet, mint a 20:13-as válaszadónál.
2010. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!