Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik vettek a babának járásseg...

Akik vettek a babának járássegítőt! Szerette? Hasznos volt? Mennyit használta?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
A babának egyedül kell megtanulni járni,és esni is. A járássegítő csak reklám,bár sokan megveszik.
2011. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nekunk gyogytornasz ajanlotta akihez jartunk

igaz O nem a jatekoboltosat ajanlotta, de addigra mar volt jatekboltosunk es azt mondta ha tudja hasznalja azt (azert a gondolta, hogy nem lesz megfelelo, mert 4 kereku es gyorsan gurult)

lanyom imadta es nekunk hasznos volt

attol, hogy ezzel honapokig ment, egyedul meg kellett tanulnia fellni es egyedul menni es esett eleg sokat....

2011. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ajándékba kaptunk egyet, amikor 8 hós volt a kislányom. Zenélős-villogós csodacucc (azt hiszem v-tech).

Ezen állt fel először. Nagyon szereti a mai napig (3 éves lassan), csak már az 1 éves kistesója nyúzza :) ő is imádja

De nem ezzel tanult meg járni egyik sem, azt megoldották a kanapé szélén és a bútorok mentén. Ezt már csak akkor tologatta a nagy, amikor már amúgy is tudott járni. A pici még csak most tanul járni.

2011. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én ellene vagyok minden ilyesminek, de általában a gyerekek szeretik. Anyós hozott ilyet holott ismerte az álláspontunkat. Azonnal tolatta is a gyerekkel. Megkértem hogy ne, ezen megsértődött, mert szerinte a gyerek így soha nem fog megtanulni járni (vicc), azóta is a szekrényen porosodik. Majd kidobom.
2011. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egyet ajándékba. 1órát játszott vele, de menni nem volt hajlandó csak nyomogatta :) Azóta rá se nézett, nem tanult meg vele járni..
2011. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekünk a szomszéd kölcsönadta és a nagyobbik lányom imádta. Akkor már hónapok óta lépegetett oldalazva a bútorok mentén, de előre még nem tuodott menni. Ezzel tanult meg előre menni és imádta. 1-2 hét után megtanult teljesen egyedül is menni (1 éves volt ekkor).

A kicsi még 9 hónapos, szintén lépeget már egy ideje oldalazva, de előre még nem. Még korainak tartom, hogy megmutassam neki, hogyan tologassa a járássegítőt, de lehet 1-2 hónap múlva odaadom neki.

2011. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát az én lányom nem tanult meg vele járni, mindenre használható volt csak járássegítésre nem :D Pedig chicconk van, ami nem egy rossz márka. Most hogy már megy szereti tologatni... :)
2011. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én vennék fiamnak, de erre most pont nem tudunk költeni....

De megoldotta, a nagyszülöknél a székeket tologatja az étkezőben előszeretettel:DD

2011. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az én lányom sikítva rohangált vele annyira tetszett neki. :)igaz addigra már felállt magától, és kézen fogva járt. bár keveset játattuk és kevésszer kapja meg a járássegítőt is.mi is kaptuk, de sokszor eldugjuk mert ha meglátja, le nem szakadna róla :)
2011. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintam folosleges hasznalni. Kislanyom 8 honapos, nekunk nem ajanlottak. Gyogytornara jarunk es nagyon ellenzik. Noverem kisfia 1 eves, ok hasznaltak es a kicsi laba kifele all, mert a jarokaban mindig a laba belso felevel lokta magat.
2011. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!