Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap sterilizáltam a még...

Tegnap sterilizáltam a még pocakban lévő babam cumisüvegét, de páràs maradt. Nem baj, ha kitörlöm egy tiszta konyharuhával így 1 nap után és már nem lesz steril? Képtelenség mindent úgy tartani.

Figyelt kérdés

febr. 20. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

De minek sterilizálod előre? Attól még használat előtt újra kéne majd.

Vagy utána hol tartod, hogy garantáltan steril marad?

febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen felesleges bármit előre sterilizálni.Már most sem steril.Az sem biztos,hogy valaha kell majd neki cumisüveg,vagy játszócumi.Ha szoptatni fogsz, akkor nem is ajánlott cumisüveget használni,mert cumizavart okozhat.Ha kelleni fogsz, akkor frissen sterilizalod,és használod Napokig semmi sem marad steril.
febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Én is mindent előre megcsináltam, de amikor elővettem nem csináltam újra.
febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Tokeletesen steril soha nem lesz, ennyire nem kell rafeszulni a dologra. Mar ott kezdodik a dolog, ha kiveszed a vizbol vagy akarmibol, amiben sterilizalsz mondjuk csipesszel es rateszed szaradni oket egy konyharuhara vagy mittudomen, mar ezek se sterilek.

Szoval errol ennyit :D

Nyugi.

febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Meg nekem vízköves is lett.😐
febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Paramamiság....kezdődik :D
febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Sosem sterilizaltam akkor sem amikor már használta a fiam a cumisüvegeket...két éves, túlélte.
febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Én szoktam sterilizálni, de előre teljesen felesleges. Ne konyharuhával töröld amúgy hanem papírtörlővel.
febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

#8 Ha látnád a papírtörlőt milyen körülmények között gyártják nem törölnél azzal semmit amit a gyereknek adsz...



Teljesen felesleges előre strilizálni. Ha sterilizálsz utána nem szabad törölgetni, hagyni kell megszáradni. Ha mégis muszáj törölni akkor frissen vasalt textil pelussal. Bármit amit a gyereknek adsz eleinte csak mosott és vasalt textil pelussal vagy steril gézzel törlünk, se papírzsepi, se papírtörlő, se szalvéta. Popsitörlő se, ha elolvasod mi van egy 99% vizes popsitörlőben nem teszed a gyerek szája közelébe...



Vagyis bámirt lehet, csak ha a sterilizált cuccot eltörlöd a koszos gyárban gyártott papírtörlővel akkor minek sterilizáltad egyáltalán...

febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki mindig minden korulmenyek kozott frissen vasalt textilpelussal tud torolgetni, annak biztosan jo alvo volt a babaja :D

Maskulonben nem latom, hogyan is lehetne ezt kivitelezni. Azzal amugy tokre egyetertek, hogy ne toroljuk popsitorlovel se a baba kesobb meg a gyerek szajat se, nem valo oda ennyi kemikalia.

De azert nem kell tulzasokba esni 😅

febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!