Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Összekeverhetem a natúr...

Összekeverhetem a natúr joghurtot gyümölccsel?

Figyelt kérdés

Kisfiam nov. 3-án lesz 8 hónapos, úgy tudom ennyi idős kortól lehet adni natúr joghurtot. Mivel szerintem semmi íze nincs, rakhatok bele neki gyümölcsöt? Nem fog neki görcsöket okozni? Tudom, hogy van külön bébijoghurt, de ha nem muszáj, nem venném meg a 4 db-ot közel 700 Ft-ért...Végülis minden gyümölcsös joghurt így készül, nem?

Előre is köszi a válaszokat!


2010. okt. 24. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan.
2010. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan összekeverheted, de pl. adhatsz neki danone édesfehér joghurtot is, annak kellemes, édeskés íze van.
2010. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom meg 9.-én lesz 8 hónapos!

Rakhatsz bele persze. Én azon is gondolkodtam, hogy anyuéknak van joghurtkészítő gépük, lehet azt előkeresem, megnézem, hogy műkodik.

Megkérdezhetem, hogy te már miket adsz a babádnak?

2010. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi íze? Nekem meg épp hogy túl savanykásnak tűnt, a múltkor vettem először a babámnak. Én lekvárt tettem bele, cukor és minden egyéb nélkülit. Síma gyümölcs nem volt az igazi. Ezzel a lekvárral nagyon finom volt, bár a babámnak nem kellett.


Ilyet gondolom már ettél, ilyen lett lekvárral:

[link]

2010. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A kis törpöm már szinte mindent eszik...kivéve a "K" betűseket. Valamikor kotyvasztok, de van, hogy üveges bébikaját adok neki, hogy ne egye mindig ugyanazt. Ezért gondolkodtam a gyümölcsös joghurton. :)

Ha esetleg még beszélgetnél, írj privátba!


Amúgy köszönöm a válaszokat!

2010. okt. 25. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!