Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa Milumil Ha vaniliás...

Milupa Milumil Ha vaniliás pép jó fajta? Ez rizspép? Lehet keverni gyümölccsel? Melyik étkezést érdemes vele kiváltanom?

Figyelt kérdés
Ezt írta a dokink és kíváncsi vagyok tapasztalatokra. Holnap tudom kiváltani a gyógyszertárban.Köszi
2011. szept. 27. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, szeretik a gyerekek. Nem rizspép hanem tejpép ha jól emlékszem, de tulajdonképpen mindegy. Először kóstoltasd vele, majd ha ízlik neki adj egy kicsit. Egy darabig nem tudod kiváltani egyik étkezést sem, de majd 1-2 hét után a tízórait vagy az uzsonnát váltsd ki. Természetesen tehetsz bele gyümölcsöt is, akkor még ízesebb lesz.
2011. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém nem szerette, csak a hipp-es pépeket. De az enyém nagyon válogatós. Lhet gyümölccsel keverni, én tízóraira adtam neki először, gyümölcs után.
2011. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én gyümölcsöt szoktam bele keverni, és az uzsit váltottam ki, de szerintem kiválthatod vele bármelyik étkezést, bár én ebédre nem adnám. az főzi.
2011. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!