Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ez is a fáradtság jele?

Lehet ez is a fáradtság jele?

Figyelt kérdés
Három hete szültem. Nyilván még baromira nem szoktunk össze a babával. Enni se nagyon van időm, meg étvágyam sincs, hogy őszinte legyek. Nem is szoktatok amúgy, tápszeres a baba. Az hogy hullák vagyunk a férjemmel, már megszokott dolog. Nyilván emiatt fáj minden nap szinte a fejem is. De a legújabb, hogy kb 3 napja de csak este elkezdek émelyegni. Tök mindegy mit ettem vacsorára. Ég a gyomrom is. Persze stresszes vagyok a baba miatt, hogy mindent jól csináljunk, lehet ez is a baj. Szóval lehet az émelygés a kialvatlanság miatt?
febr. 24. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Persze, én ha nem alszom, úgy érzem magam, mint aki másnapos. Mondjuk úgy az első évem a gyerek születése után ilyen volt :)
febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Abszolút. Én hánytam is a fáradtságtól egy-egy átmulatott beteg vagy fogzásos éjszaka után.
febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy fentebb írták simán lehet. Viszont ha nem múlik egy teljes vérképet a baba nyolc hetes kora után legkésőbb azért nézetnék, lehet más is (pl. TSH). Általában ezek visszaállnak pár hónap alatt, de van amihez kell pici rásegítés táplálkozásban vagy gyógyszerben. Meg ha vissza is állna, legalább legyen lehetőséged dönteni, hogy hetekig/hónapokig viseled a tüneteket vagy gyógyszert kérsz rá és kevesebb tünettel vészeled át.
febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na szuper. Akkor legalább a miérteket tudom. A TSH-m már jó, a terhesség alatt is jó volt, de hogy 2,5 körül legyen az érték, hogy ne vetéljek el, napi fél szem L-thiroxint kellett szednem, de már nem kell. Csináltak a kórházban vérképet szülés után 3 nappal, az tökéletes lett.
febr. 24. 23:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az a fura, hogy este jön elő nálam ez az émelygés dolog. Napközben csak simán fáradt vagyok, este nem, este rossz S gyomrom.
febr. 24. 23:06
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
3 hete szültél mit panaszkodsz? Majd ha 14 éves lesz és lesz egy 10 éves öccse/huga és egymást "ölik" akkor mit fogsz csinálni???
febr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem lesz testvére, de ha lenne is elmehetsz a fenébe ezzel a stílussal bunkókàm!
febr. 25. 00:47
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os! Amúgy minek olvasod ha nem tetszik? Húzz a fenébe, ha érdemben nem tudsz válaszolni. Ha meg ennyire frusztrált vagy, van pár tippem , mivel vezesd le a feszkót.......
febr. 25. 01:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!