Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csirkemell kiolvaszatása...

Csirkemell kiolvaszatása babáknak?

Figyelt kérdés
Meg főztem a csirkemellet, kis jégkocka tartóban le vannak fagyasztva pici darabkák. A kérdésem az, hogy ezt kiolvasszam vagy az épp készülő pl. krumplit főzök és ahhoz dobjam hozzá és kiolvad vagy amikor megfőtt a burgonya és turmixolnám akkor dobjam hozzá és együtt turmixoljam?! 😅 Köszönöm előre is
febr. 29. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már meg van főzve, akkor kiolvasztanám és úgy tenném a krumplival együtt a turmixba. Fölösleges a tovább főzéssel még plusz tápanyagokat kifőzni belőle.
febr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen pároló kosarat hasznaltam. Oda szoktam bedobni a zöldségek mellé. Mire készen lettek, a kocka is elolvadt.
febr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 babyboom567 ***** válasza:
100%
A krumplit ne turmixold ,mert egy undortó massza lesz,hisz kicsapódik a keményítő.
febr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a forró adag főzelékbe dobáltam a jégkockákat, vártam pár percet, amíg kiolvadt, megkevertem, és ehető is volt.
febr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja... 4-es voltam, én a megfőtt, leturmixolt csirkemellett fagyasztottam, nem csak kockára vágva.
febr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!